هشدار به استقلالی ها: اینقدر به نکونام زنگ نزن، قهرمان می شویم!

هشدار به استقلالی ها: اینقدر به نکونام زنگ نزن، قهرمان می شویم!

مهدی فنونی زاده بازیکن سابق استقلال درباره تساوی این تیم در قائم شهر گفت: متأسفانه بعد از تساوی استقلال و برتری پرسپولیس حملات عجیبی روی جواد نکونام صورت گرفت که دور از انصاف است. ما هفته ها در بالای جدول هستیم، نباید اینقدر ناجوانمردانه حمله کنیم.

وی افزود: جواد نکونام را نزن! او هر روز از ساعت 9 صبح در اردوی حجازی حاضر می شود و برای تیم زحمت می کشد. شما فراموش کردید که او چه مشکلاتی برای حفظ تیم در بالای جدول داشت. یادت رفته چند بار هاثیر میخواست اخراجش کنه! حالا یک هفته است که یک تساوی داریم و مطمئنم در دو بازی اخیر دوباره صدر جدول را به دست خواهیم آورد.

فنونی زاده رو به علی خسروی کرد و گفت: آقای خسروی چرا در روزهای گذشته این همه اشتباه کردید و برای زیر سوال بردن تیم استقلال و جواد نکونام حرف هایی زدید. این رسم جوانمردی نیست. در نهایت داوران زهر خود را روی استقلال ریختند.

فنونی زاده با اشاره به اخراج بازیکن استقلال خوزستان در دیدار مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: علم و آدم دیدند بازیکن استقلال خوزستان لیز خورد وگرنه قصد ضربه زدن به بازیکن پرسپولیس را نداشت اما کسانی که منتظر چنین اتفاقی بودند. از فرصت استفاده کرد تا بالاخره قاضی در اینجا باید از برتری پرسپولیس استفاده کرد. اما مطمئن باشید پرسپولیس در این دو بازی امتیاز می گیرد و در نهایت استقلال قهرمان می شود.

توهین به سرمربی استقلال توجیهی ندارد; زیاد به من زنگ نزن، ما قهرمان می شویم! / داوران بالاخره زهر خود را روی بدن استقلال ریختند!

وی تاکید کرد: خداوند دوست ندارد اینگونه به استقلال و جواد نکونام حمله شود. از هواداران استقلال انتظار دارم به جای این همه هجمه به کادر فنی، از حمایت همیشگی خود غافل نشوند و کاری کنند که استقلال و بازیکنانش ناامید نشوند. حرف میزنی انگار تموم شده

فنونی زاده تصریح کرد: بازی در زمین حریف در قیم شهر مقابل تیمی که باید می زدیم شرایط را فراهم کرد تا کمی محتاط باشیم. این دلیل نمی شود تا این حد به جواد نکونام حمله کنیم. در بازی های قبلی نمی توانستیم چنین کامبکی داشته باشیم. به جز بازی ذوب آچان، در بازی باخت 1-0 2-1 پیروز نشدیم. استقلال همچنان شانس اول قهرمانی است اما نباید تحت تاثیر جو قرار بگیریم.

فنونی زاده در پایان گفت: باز هم تاکید می کنم که اتفاقی نیفتاد و پرسپولیس در دو دیدار اخیر امتیاز از دست داد. این خط و این نشان تیم های شمس آذر قزوین و مس رفسنجان قطعا از پرسپولیس امتیاز می گیرد و فقط باید دو بازی آخر را ببریم تا قهرمان شویم، مطمئنم بچه های استقلال این کار را خواهند کرد.