هشدار به هلدینگ: این دلال نباید تیم استقلال را ببندد

روز جدید :

اعتراض هواداران به برگزاری باشگاه/ نمی خواهیم این دلال تیم را برای استقلال ببندد

پس از بلاتکلیف ماندن انتخاب هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال توسط جلسه هلدینگ خلیج فارس، این سوال از صحبت های مدیرعامل موقت باشگاه استقلال مبنی بر شروع بحث جذب و نقل و انتقالات این گروه تا حدودی کمرنگ شد. طرفداران درجه

هواداران استقلال که در آن زمان نمی دانستند چه کسانی برای تیمشان جذب می شوند و شرایط فصل نقل و انتقالات تابستانی تیمشان به چه صورت خواهد بود، با انتشار این صحبت ها، نگرانی آنها به حدی از بین رفت که یکی دو نفر کار می کنند. در مورد جذب تیم اما در این بین اخبار دیگری باعث نگرانی هواداران استقلال شده است.

در رابطه با بحث نقل و انتقالات و استخدام های استقلال، اینکه مسئولان هلدینگ خلیج فارس با کمک یکی دو نفر از چهره های سرشناس رسانه ای و البته دلال ها اقدام به جذب نیرو می کنند و دور از دید نکونام می خواهند تیم استقلال را برای فصل آینده ببندند. باعث نگرانی و خشم هواداران شد.

زمزمه هایی مبنی بر ادامه کار جواد نکونام در استقلال به شرط اضافه شدن تعدادی بازیکن به لیست قبلی استقلال برای فصل آینده شنیده می شود. شایعه ای که باورش مضحک است اما به هر حال این موضوع باعث نگرانی و عصبانیت هواداران استقلال به خصوص جوانان و جوانان شده است.

هواداران استقلال که می دانستند تیمشان در فصل نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست و سوم به باشگاه هایی مانند سپاهان و پرسپولیس و یا حتی تراکتور باخته است، انتظار داشتند که با حضور ثروتمندان فعلی بتوانند هزینه های زیادی را انجام دهند. بازیکنان خوبی برای تیم خود به خدمت بگیرند اما حالا با این وضعیت نگران هستند بازیکنانی که در بازار نقل و انتقالات جا مانده اند با هزینه های هنگفت به استقلال بیایند تا یک فصل را روی نیمکت و حتی روی سکو تجربه کنند. اما آنها مقدار زیادی پول در جیب خود و دلالشان خواهند گذاشت.

اما از سوی دیگر خبر جذب استقلال زیر نظر جواد نکونام نیز در همین رابطه مطرح می شود که البته با توجه به بار منفی خبر قبلی این خبر کمتر به چشم و گوش می رسد. از طرفداران استقلال

با این تفاسیر باید منتظر ماند و در روزهای آینده با رصد اسامی بازیکنان جدید متوجه شد که آیا جواد نکونام در انتخاب بازیکنان جدید استقلال تاثیر و نقشی خواهد داشت یا خیر.