هندبال قطر یکی از بهترین تیم های آسیا و جهان است/ بهتر بودند و بردند

زمان: 19:57
تاریخ انتشار: 1400/11/09
کد خبر: 1804301

مهم نیست با چه تیمی بازی کنیم. ما به دنبال بهترین عملکرد هستیم

سرمربی تیم ملی هندبال ایران تیم ملی قطر را تیمی در سطح جهانی دانست و گفت: آنها در این دیدار بهتر از ما ظاهر شدند و در نهایت توانستند پیروز میدان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی تیم ملی هندبال ایران در نشست خبری پس از شکست مقابل قطر و ناکام ماندن از راهیابی به فینال بیستمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال آسیا گفت: ابتدا به تیم ملی قطر تبریک می گویم. والرو ریورا سرمربی این تیم یکی از دوستان بسیار خوب من است و در نهایت این تیم توانست به مسابقات قهرمانی آسیا راه پیدا کند.

وی افزود: در 10 دقیقه ابتدایی نیمه موفق شدیم در مقابل این تیم مقاومت کنیم و سپس تیم قطر قدرت خود را به نمایش گذاشت. قطر تیم بسیار خوبی است و در بالاترین سطح هندبال جهان بازی می کند. آنها در این دیدار بهتر از ما ظاهر شدند و در نهایت توانستند پیروز میدان شوند.

وی با اشاره به جایگاه عالی هندبال قطر و بحرین در آسیا و جهان گفت: و تیم های بحرین و قطر که مقابل آنها بازی کردیم بهتر از ما بودند. این دو تیم در هندبال آسیا و جهان در سطح بسیار بالایی قرار دارند و مقابل این دو تیم برای ما سخت بود.

فرناندز در پاسخ به این سوال که ترجیح می دهد در کدام تیم بازی کند، گفت: مهم نیست. باید نیمه نهایی را به پایان برسانیم تا ببینیم برای حضور در این رقابت ها باید در کدام تیم بازی کنیم.

  مهاجم رقیب دروازه یوونتوس را نجات داد! عکس

وی در پایان خاطرنشان کرد: تصمیم گرفتیم و بهترین عملکرد خود را در این مسابقات به نمایش گذاشتیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید