هیچ ممیزی بر فرآیند اجرای ارزشیابی معلمان تأثیری ندارد

هیچ ممیزی بر فرآیند اجرای ارزشیابی معلمان تأثیری ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به بازنشستگی 2200 فرهنگی در استان گفت: گیلان با کمبود 2000 نیروی انسانی در حوزه آموزش و پرورش مواجه است.

محمد فیضی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در مراسم تجلیل از کنکور در رحیم آباد رودسر، کار معلمی را نبوی و سرشار از برکات معنوی دانست و اظهار داشت: وقتی معلمی دانش آموز خود را در بالاترین سطح علمی قرار دهد. درجات و موقعیت اجتماعی رئیس می بیند و افتخار می کند.

فائزی از بازنشستگی بیش از 2200 فرهنگی در گیلان خبر داد و افزود: گیلان با کمبود 2000 نیروی انسانی مواجه است که از 600 نفر در گزینش آتی استفاده می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان عدم تعادل نیروی انسانی در این نهاد آموزشی را یک چالش عنوان کرد و گفت: باید بسترهایی برای تعادل و جبران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش فراهم شود.

فیضی با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: طرح رتبه بندی معلمان یکی از برنامه های خوب دولت برای ساماندهی این جامعه آموزشی است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای رتبه بندی معلمان حدود 1000 نفر در گیلان ساماندهی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه معلمان در طرح رتبه بندی ارزشیابی می شوند، گفت: هیچ ممیزی در شهرستان و استان تاثیری در روند اجرای رتبه بندی ندارد.

  پلیس در حال کمین کردن 175 شرور خطرناک در پایتخت است

دیدگاهتان را بنویسید