واحدی فر رئیس جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران / پایان ماموریت چهار ساله محمد فرجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری

ساعت: 16:40
تاریخ انتشار: 14/04/1400
کد خبر: 1803059

مراسم تکریم مدیرعامل سابق و معارفه رئیس جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با حضور معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، شب گذشته 11 بهمن ماه، محمد فرجود ماموریت چهار ساله خود را در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به پایان رساند و رضا واحدی فر معاون سابق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شبکه و امنیت به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

در این نشست لطف الله فروزنده معاون خدمات شهری شهرداری تهران ضمن خیر مقدم به میلاد حضرت زهرا (س) گفت: بشریت به سمت معنویت حرکت می کند و اکنون نه تنها نیازهای مادی بلکه نیازهای معنوی است که به آن توجه شده است. . راه ما نیز باید موازین توحید و الگوگیری از سیره اهل بیت(ع) باشد.

معاون شهردار تهران با اشاره به مصادف شدن میلاد بنیانگذار انقلاب اسلامی با میلاد حضرت فاطمه (س)، گفت: به همه توصیه می کنم نامه امام خمینی (ره) به گورباچف ​​را مطالعه کنند تا با دیدگاه های عرفانی و فلسفی ایشان آشنا شوند. .

فروزنده با اشاره به جایگاه ویژه سازمان ICT شهرداری تهران در مسیر بهسازی، گفت: شهرداری تهران در عرصه پاکسازی نسبت به سایر سازمان ها و دستگاه های دولتی پیشتاز است و این عملکرد قابل تقدیر است.

وی با ارزیابی عملکرد مدیرعامل سابق سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: امیدواریم در دوره جدید حاکمیتی شاهد ارتقای سطح ساختاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات باشیم و این سازمان همچنان منشا تحولات جدید باشد. گام هایی برای دستیابی به اهداف تهران.

  اجرای طرح پویش ماهواره های سفر ایمن نوروز 1401

محمد فرجود نیز با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر، حضور ایشان در سازمان ICT تهران را تجربه ای افتخارآمیز برشمرد و افزود: در این مدت توانستیم جایگاه ICT را در تهران تقویت کنیم. اکوسیستم فناورانه کشور و ترویج در بین مردم و در بسیاری از موارد سازمان ICT توانسته در شهرداری تهران مخرب باشد و موضوعات مهمی مانند شفافیت و دسترسی عمومی به اطلاعات و داده ها را اجرا کند.

فرجود سال گذشته سامانه تهران من را به عنوان بهترین درگاه خدمات عمومی کشور به عنوان دلیلی بر پیمودن مسیر درست در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران انتخاب کرد و خاطرنشان کرد: دستاوردهای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات حاصل کار گروهی و نوآوری است. خلاقیت بود و به این ترتیب با ارائه راهکارهای غیرعادی توانستیم به کاهش هزینه ها و افزایش درآمد شهرداری تهران کمک کنیم.

وی گفت: در گذشته سازمان ICT بیشتر یک ابزار بود، اما اکنون در درآمدزایی و کاهش هزینه ها نقش دارد. که «تهران من» و تهران باهوش بمانند و مسیر ارتقای خود را طی کنند.

فرجود قرار گرفتن فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در فهرست سازمان های برتر شهرداری تهران با عملکرد بسیار خوب را نتیجه کار برنامه محور و تیمی دانست و افزود: این امر موثر خواهد بود. وی ضمن تشکر از همکاران خود در مجموعه مدیریت جدید برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

رضا واحدی فر، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران نیز ابراز امیدواری کرد که بتواند منشأ اقدامات مؤثری را برای دستیابی به راهکارهای فناورانه در ارائه خدمات به شهرداری و شهروندان تهرانی مدیریت کند.

  احیای مأموریت های جهاد سازندگی یکی از راه های مقابله با مناطق فقیر است

وی با اشاره به جایگاه ویژه هوشمندسازی در برنامه های حکمرانی شهری که یکی از موضوعات مهم در برنامه شهردار محترم نیز بود، گفت: تلاش می شود تا برنامه تهران هوشمند ادامه یابد تا شهری زیست پذیرتر محقق شود. کیفیت بالای زندگی برای همه شهروندان

واحدی فر از زحمات فرجود قدردانی کرد و افزود: امیدوارم در آینده این سازمان بتواند نقش موثرتری در شهرداری تهران داشته باشد و حلقه ارائه خدمات شخصی و هوشمندانه به شهروندان توسعه یابد.

گفتنی است مهندس رضا واحدی فر از همکاران با سابقه شهرداری تهران می باشد و سال هاست در حوزه فناوری اطلاعات در مناطق شهرداری فعالیت می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید