واکنش درویش به صحبت های علیرضا بیرانوند

روز جدید :

ورزش سه: صحبت های علیرضا بیرانوند درباره دلیل فسخ قرارداد و قانونی بودن آن باعث واکنش رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس شد و او در این باره در جمع خبرنگاران صحبت کرد. درویش در این باره گفت: پس از فسخ، قانون همه چیز را مشخص می کند. نکته غیر قابل درک در قرارداد او وجود ندارد. قرارداد را طبق مفاد این قرارداد منعقد کرده ایم و از مجرای قانون پیگیر پیشرفت آن هستیم. شلوغ کردن و گرم کردن فضای هواداران و هواداران پرشور خوب نیست. مردم به اندازه کافی مشکل دارند. باشگاه مسیرهای قانونی را طی می کند و هیچ نقطه یا نقطه تاریکی در قرارداد یا اصلاحیه ای وجود نداشت که اجازه جدایی او را بدهد. مسلم است طی روزهای آتی مراجع ذیصلاح وضعیت یا رای انضباطی را اعلام خواهند کرد.

واکنش درویش به صحبت های علیرضا بیرانوند

او در پاسخ گفت که آیا به خاطر این اتفاقات و ناراحتی هواداران بازگشتی برای بیرانوند وجود ندارد. ما نمی خواهیم تصمیمات عجولانه یا تکانشی بگیریم. اول وجود، بعد سجده. ابتدا باید ثابت کنیم که باشگاه پرسپولیس همه چیز را طبق قرارداد انجام داده است. من اصلاحیه قرارداد را نوشتم، آیا به آنچه نوشته شده عمل نکردیم؟ آیا ما نتوانستیم قوانین را رعایت کنیم؟ اگر یادداشتی اضافه کنم و به آن تعهد عمل نکنم، از من سوال می‌شود که چرا تعهد دادی و به آن عمل نکردی. گاهی برای حل مشکل، آن را حذف می کنیم.

درویش درباره تمدید قرارداد بیرانوند توضیح داد: مدیران باشگاه تصمیم گرفتند یک بند به تمدید اضافه کنند و اگر این کار را نکردند باید زیر سوال می رفت. زمانی که تحت فشار مالی بودیم و شرمنده سایر بازیکنان بودیم، همین تمدید را پرداخت کردیم و بقیه از طریق مجاری صالح حل شد.