واکنش سرمربی تیم فوتبال شهر هودرو در دیدار با استقلال

واکنش سرمربی تیم فوتبال شهر هودرو در دیدار با استقلال

داوید سید عباسی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت: استقلال نیازی به تعریف و تمجید ندارد. عملکرد و موقعیت او ثابت می کند که یکی از باثبات ترین تیم های کشورمان است. او موفق شد از هر بازی امتیاز کسب کند. این نشان می دهد که او توانایی های فنی زیادی دارد، بازیکنان و کادرفنی بسیار خوبی دارد. یکی از استقلالی های خوب در چند سال اخیر. بچه های ما در 4 هفته گذشته خیلی خوب کار کرده اند. آنها انگیزه زیادی دارند، اما از نظر اهداف به آن چیزی که استحقاق آن را دارند، نرسیده اند.

سید عباسی گفت: با تمام احترامی که برای تیم های خوبی که مقابلشان بازی کردیم، باید در دقایق پیش رو کار را تمام کنیم. ما موقعیت های راحتی را در مسابقه از دست دادیم و این نشان می دهد که تیم ها را آنالیز کرده ایم. او باید تیم را از نظر روحی آماده نگه می داشت تا آن را جبران کند. باید یک لحظه تمام می کردیم، اما نشد. برای بازی فردا درست است که استقلال تیم خوبی است و با تمام احترامی که برای این تیم قائل هستم، بچه های ما بازی فردا را فرصتی برای محک زدن توانایی های خود مقابل بهترین تیم ایران می دانند.

سرمربی تیم فوتبال شهر هودرو گفت: تلاش می کنیم تیم را امیدوار نگه داریم. گاهی ممکن است نتوانید بر اساس برنامه های تاکتیکی موقعیت ایجاد کنید، اما تیم ما موقعیت ایجاد می کند و می توانیم روی دروازه حریف فشار بیاوریم و شانس زیادی برای برد داشته باشیم. این به ما امید می دهد وگرنه همیشه کار سختی خواهد بود. سعی می کنیم تا هفته آخر شانس خود را زنده نگه داریم.

  عکس/ ارگ آلیشیا از تبریز

او در مورد اینکه تیمش چه برنامه‌ای برای به دست آوردن بهترین نتیجه را دارد، گفت: ما این مشکل را در تیم داشتیم، در آنالیز دیدیم، شاید در 6 هفته گذشته بیش از 14-14 موقعیت را بالای 90 درصد از دست داده‌ایم. فرصت های ایجاد شده یا آخرین پاس اشتباه بوده یا تصمیم در لحظه آخر اشتباه بوده که نشان می دهد بچه های ما فضاها را می شناسند و حرکاتی را که برای انجام آن نیاز دارند به خوبی انجام می دهند. مهم این است که هنگام ضربه زدن در آخرین لحظه که در تمرین روی آن کار می کنیم مراقب باشیم. فکر می کنم ما از 100 تا 150 ضربه به در کار می کنیم. سعی می کنیم کارمان به کلیشه تبدیل نشود. وقایع بازی را تجسم می کنیم. بچه های ما خیلی خوب هستند، همیشه بدشانسی نیست. یک روز در خانه ما ریسک می کنند، همین که بچه ها در موقعیت قرار می گیرند نشان دهنده توانایی آنهاست. مهم ضربه آخر است که بازی به بازی بهتر می شود و بچه ها تمام تلاش خود را می کنند.

سیدعباسی در خصوص اینکه گفته می شود آنها یک بازی بسته مقابل استقلال برگزار می کنند تا با یک امتیاز از زمین خارج شوند، گفت: سبک بازی ما دفاعی نیست. نمی شود صرف دفاع کرد، اگر بخواهیم مقابل تیم خوبی مثل استقلال این کار را انجام دهیم، قطعا تیم ما تحت فشار خواهد بود. استقلال بازیکنان تاثیری دارد که می تواند مشکلات خاصی را در زمین ایجاد کند. شناخت کافی از تیم استقلال و توانایی های بازیکنانش داریم و به این موضوع واقف هستیم. سبک بازی ما این نیست که بخواهیم از خود دفاع کنیم و شانس خود را امتحان کنیم.

  شورای امنیت سیستان و بلوچستان: در ناآرامی های امروز زاهدان تعدادی از شهروندان و نیروهای امنیتی زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید