وداع با 3 پرسپولیسی در پرواز ترکیه

خدمت سربازی سارلاک در چند روز گذشته در رسانه ها مطرح شده و برخی از احتمال جدایی وی از پالشپوهوس خبر داده اند، اما به نظر می رسد که سارلک همچنان در پالشپوهوس پایتخت باقی خواهد ماند. طبق قانون همه بازیکنان لیگ برتری تا 28 سالگی نمی توانند به خدمت سربازی بروند اما ملی پوشان 2 سال بعد می توانند به سربازی بروند یعنی. در سن 30 سالگی غیبت فیفادی در فهرست جدیدترین تیم ملی ایران در خرداد ماه باعث شد تا این سوال مطرح شود که او از پست ملی پوشان خارج شده و باید خود را برای پوشیدن لباس نظامی و ملوان شدن آماده کند، اما واضح است که این موضوع صحت ندارد.

کمتر از 6 ماه از آخرین اردوی تیم ملی که سارلاک حضور داشت می گذرد و به غیر از آخرین اردو در همه اردوها حضور داشته است. سرلک به نزدیکانش گفت که مشکل قانونی برای تمدید قرارداد ندارد و به همکاری خود با پرسپولیس ادامه خواهد داد.

آیا وحدت از بین خواهد رفت؟

در حال حاضر فهرست 19 نفره پرسپولیس با بازیکنان بزرگسال پر شده است و هر بازیکنی که در رده سنی به لیست این تیم اضافه می شود باید یک بازیکن حذف کند. به جز سرلک که به لیست پرسپولیس اضافه می شود، یحیی گل محمدی در تلاش برای جذب یک مدافع چپ و همچنین یک مهاجم خارجی است و در صورت اضافه شدن این 3 بازیکن به پرسپولیس باید نام 3 بازیکن بزرگسال پرسپولیس را ببینیم. این در حالی است که پس از جدایی احمد گوهری، پرسپولیس باید یک دروازه بان زیر 23 سال جذب کند که در لیست 19 نفره قرار نگیرد.

  492 هکتار زمین برای جهش تولید مسکن در مرکز شناسایی شد/ پروژه بلوک 8100 اراک در برج های 15 طبقه ساخته می شود.

اخبار اخیر حاکی از آن است که پرسپولیس با پریرا برای حذف نام این بازیکن از لیست به توافق رسیده و همین موضوع می تواند دست گل محمدی را برای جذب مهاجم خارجی باز کند. پرسپولیس تاکنون نام کمال ساگامدنیا، سیامک نعمتی، دیاباته و احمد گوهری را از لیست بزرگسالان حذف کرده است و اگر جدایی پریرا را قطعی بدانیم، این تیم باید برای جذب یک مدافع چپ از 2 بازیکن انصراف دهد و به ادامه بازی ادامه دهد. قرارداد سرلاک اگر گل محمدی در شرایط فعلی تصمیم به جذب مدافع چپ نگیرد، به احتمال زیاد تنها یک بازیکن از لیست خارج خواهد شد. می گویند در حال حاضر وحدت خانوف گزینه اصلی حذف از پرسپولیس است و البته برخی سایت های خبری هم به فرشاد فرجی اشاره کرده اند. باید دید گل محمدی قبل از اعزام این تیم به ترکیه چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید