ورود زائران ایرانی به مدینه پایان یافت

با فرود آخرین هواپیمای حامل زائران حرم نبی اکرم در فرودگاه مدینه منوره، پرونده ورود زائران ایرانی به شهر پیامبر در قالب کاروان های قبلی مدینه بسته شد.

به گزارش خبرگزاری موج


علی عسگری، رئیس ستاد شهر منورا، نشان می دهد که پرونده در عصر پنجشنبه 26 خرداد تشکیل شده است زائران ایرانی مدینه پیش از این تعطیل شده بود، وی گفت: زائران بیت الله الحرام از بامداد چهارم اردیبهشت تا شب گذشته از ایستگاه های مختلف هوایی به منوره مدینه منتقل شدند و روز پنجشنبه نیز پرونده ورود زائران به مدینه با انتقال پنج کاروان بسته شد. از استان های تهران و یزد.

وی ادامه داد: این زائران به مدت پنج روز در مدینه منوره می مانند و در روز 22 خردادماه با قطار سریع السیر حرمین برای انجام مناسک عمره به مکه مکرمه منتقل می شوند.

یکی از مسئولان ستاد مدینه منوره با بیان اینکه بیش از 10 هزار و 200 زائر ایرانی در شهر النبی حضور دارند، اظهار کرد: بیش از 38 هزار نفر از هموطنانمان از ابتدای موسم حج با قطار سریع السیر به مکه مکرمه اعزام شده اند. حدود 40 هزار زائر به زیارت قبر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و حدود 39 هزار زائر به زیارت دوره مشرف شدند.

عسگری با اشاره به ورود زائران پس از آن قربان بایرام وی به شهر پیامبر(ص) گفت: زائران ایرانی در روز چهاردهم ذی الحجه در قالب کاروان هایی از مدینه به زیارت حرم پیامبر (ص) و جنت بقیع می روند.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها