وضعیت تردد بزرگراه و راه های اصلی تهران 18 خرداد 1402

وضعیت تردد بزرگراه و راه های اصلی تهران 18 خرداد 1402

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: طرح پیاده رو توسط تیم های راهداری در حال اجراست.

سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت تردد در بزرگراه های پایتخت در صبح روز سه شنبه 18 خرداد 1402 گفت: با رصدی که امروز در جاده های تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد آغاز تردد و ترافیک بودیم. افزایش ترافیک در جاده های اصلی و بزرگراه های تهران از ساعات اولیه صبح امروز در آنجا حضور داشتیم.

سرهنگ شریفی ادامه داد: در محورهای شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق جناح به ستاری تردد در جریان است.

وی افزود: بزرگراه یادگار امام (ره) در جهت جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه شهید زین الدین در جهت شرق به غرب از صیاد، بزرگراه شهید بابایی در جهت شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه امام علی (ع) بزرگراه (الف) در مسیر جنوب به شمال از گلشن دوست شاهد آغاز گره های ترافیکی هستیم.

سرهنگ شریفی گفت: در مسیر بزرگراه شهید صدر در جهت شرق به غرب از نوبانیاد، از جنوب به شمال شهید چمران در تقاطع حکیم به همت، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در جهت شرق به غرب از قبل. پل صیاد در جهت غرب – شرق در جاده مخصوص از فلاورز و در مسیر غرب به شرق آزادراه از سمت چیتگر و آزادگان شاهد شروع بار ترافیکی صبحگاهی هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق میدان شهدا و جانبازان امام رضا(ع)، مسیر نواب از جنوب به شمال نهم دی دارای ترافیک سنگین و در حال حرکت است.

  کالا نویی سرمربی تیم ملی می شود!/ نتیجه دیدار سرنوشت ساز معرفی سرمربی جدید

سرهنگ شریفی افزود: تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران برای روان سازی و کنترل ترافیک از صبح امروز در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران حضور دارند و طرح پل هوایی نظم بخشی به بزرگراه ها در حال اجراست. / باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید