وضعیت هواشناسی امروز 21 مرداد 1401 / بارش باران تا پنجشنبه در نواحی شمالی ادامه دارد.

وضعیت هواشناسی امروز 21 مرداد 1401 / بارش باران تا پنجشنبه در نواحی شمالی ادامه دارد.

روز جدید کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد خبر داد و گفت: آسمان تهران بعد از ظهر امروز نیمه ابری و وزش باد پیش بینی می شود.

کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی کشور از آخرین پیش بینی وضعیت جوی کشور برای امروز و روزهای آینده خبر داد و گفت: امروز در نواحی گیلان، مازندران، اردبیل، البرز مرکزی و کوه های مرکزی زاگرس در استان های چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و در بویراحمد، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان در بعدازظهر بارش پراکنده باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

رفیعی خاطرنشان کرد: امروز در زابل و شرق کشور پدیده غالب وزش باد است و در سایر مناطق هوا آرام و پایدار است.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی کشور، فردا و پنجشنبه بارندگی در شمال کشور ادامه دارد اما در جنوب کشور بارش ها تضعیف می شود.

وی افزود: روز جمعه در بیشتر نقاط کشور جوی آرام و پایدار برقرار می شود اما از بعدازظهر شنبه و یکشنبه با گذر موج متوسط ​​از شمال کشور، نواحی شمال غرب، سواحل شمالی … کشور، خراسان شمالی، دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و تهران و استان های همدان، مرکزی، قم و شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری و کوگیلویه و بویراحمد نیز رگبار باران همراه با رعد و برق و شدید پیش بینی می شود. بادها

رفیعی با بیان اینکه دریای خزر طی این دو روز طوفانی و طوفانی می شود، گفت: از بعدازظهر شنبه و یکشنبه همزمان با آغاز بارندگی ها در این مناطق شاهد کاهش نسبی هوا در سواحل شمالی کشور خواهیم بود. .

  یک برنامه 44 صفحه ای برای دوستانه داده بودم / بحث اختیاری بودن صبحانه بهانه بود. بازیکنان تصمیم گیرنده نیستند

کارشناس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: آسمان تهران امروز صاف، در نقاطی همراه با وزش باد و در بعدازظهر نیمه ابری خواهد بود.

وی گفت: بیشینه دمای هوای تهران به 37 درجه و کمینه دمای هوا به 27 درجه بالای صفر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید