پاسخی جسورانه به حضور او در پرسپولیس

خلیل زاده که پس از تعلیق لیگ به ایران بازگشته و به دلیل مصدومیت به کار پزشکی خود ادامه می دهد، در این باره گفت: چند روزی است که به ایران بازگشته ام و با هماهنگی های انجام شده به دلیل مصدومیت، کارهای پزشکی ام را زیر نظر دارم. از کادر فنی محترم تیم ملی فکر می کنم سه هفته دیگر برای تمرینات سخت آماده شوم.

مدافع سابق پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی درباره شایعات پیرامون بازگشتش به لیگ برتر و احتمال پوشیدن پیراهن یکی از این دو تیم گفت: چند روزی است که لیگ تعطیل شده و این شایعات مطرح شده است. پرسپولیس همیشه برای من قابل احترام است و الان هم بازی حساسی دارد و دوست ندارم شایعات حاشیه ساز شود. صادقانه بگویم، تا این لحظه نه پیشنهادی به من داده شده و نه با کسی صحبت کرده ام.

وی ادامه داد: هر روز با یک تیم ارتباط برقرار می کنم و شایعاتی مطرح می شود. من اصلا دوست ندارم این اتفاق بیفتد و بازیکنی نیستم که بخواهم به دنبال بازاریابی باشم. باز هم هیچ صحبتی با آنها نداشته ام و فقط مراحل آموزشی و درمانی خود را دنبال می کنم. مطمئن باش هرجا بخوام کاملا بدون سروصدا و حواس پرتی میرم و فروشنده نیستم.

خلیل زاده با اشاره به شایعات مطرح شده گفت: صبح به یک تیم و عصر به تیم دیگر می فرستند. این اصلا خوب نیست و واقعاً نمی دانم در مورد این شایعاتی که در فضای مجازی و صفحات ایجاد می شود چه بگویم.» من بازارگرمی نیستم و نه پرسپولیس و نه سپاهان و نه هیچ مدیر دیگری صحبتی نکرده اند. در جایی دعوا کنم، حتماً بدون سروصدا و سکوت قرارداد می بندم.

  این بازار سراب نیست! | روز جدید

مدافع سابق پرسپولیس درباره دربی فینال حذفی ها نیز گفت: پرسپولیس تیمی با انگیزه و جاه طلب است. آنها کاملا آماده هستند و با پیروزی در دربی قبلی انگیزه بیشتری دارند. به شخصه از صمیم قلب دوست دارم پرسپولیس در این دیدار پیروز شود و خودم هم انشاالله برای تماشای این دیدار به ورزشگاه آزادی می آیم. امیدوارم آقای یحیی بتواند یک بار دیگر با پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود و قهرمانی حذفی را تقدیم هواداران کند.

دیدگاهتان را بنویسید