پاسخ منفی سپاهان به پیشنهاد 30 میلیاردی

روز جدید :

همکاری سرمربی مس رفسنجان با این تیم در فصل آینده نیز ادامه خواهد داشت و محرم نویدکیا پس از توافق با مدیران باشگاه، لیست بازیکنان مورد نظر خود را ارائه کرد.

دو روز مانده به پایان مهلت انتخاب تیم برای فصل آینده به این سرمربی جوان اطلاع دادیم و به نظر می رسد پیشنهادهای دریافتی آنقدر جذاب نبود که محرم پروژه خود را در رفسنجان رها کند که به خوبی پیش می رفت. پیگیری ها نشان می دهد مبلغ پیشنهادی گل گهر به نویدکیا حدود 30 میلیارد تومان بوده تا او در همان استان کرمان بماند اما شهرش را عوض کند. با این حال او پس از صحبت با مدیران باشگاه و اطمینانی که از منظم بودن پرداخت ها و عدم تکرار مشکلات فصل گذشته به او دادند، تصمیم گرفت به نایب قهرمان جام حذفی ادامه دهد.

به غیر از گل گهر که پیشنهاد رسمی خود را به نویدکیا داده بود، دو باشگاه سپاهان و تراکتور نیز جویای وضعیت او شده اند اما نکته اینجاست که سرمربی سابق سپاهان با نیمی از قرارداد گل گهر در رفسنجان حضور دارد. به او پیشنهاد داد چون پیگیری ها نشان می دهد که او با افزایش 30 درصدی حقوق نسبت به قرارداد سال گذشته (6 میلیارد برای نیم فصل و 13 میلیارد برای یک فصل) موافقت کرده است. اتفاقی که شاید نمونه های مشابه آن را در فوتبال ایران ندیده باشیم اما با توجه به الگوی رفتاری نویدکیا اصلا دور از ذهن نیست که او چنین تصمیمی بگیرد.