پدیده استقلال چهره جدید اردوی تیم ملی است

پدیده استقلال چهره جدید اردوی تیم ملی است

نظامی و تیم ملی. این دو موضوع این روزها به طرز عجیبی در هم تنیده شده اند و این ارتباط نزدیک حتی کاستی هایی را نیز به وجود آورده است. بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی این امکان را دارند که چندین سال خدمت سربازی را به تعویق بیندازند. این موضوع در آستانه فصل نقل و انتقالات اهمیت فزاینده ای پیدا می کند و از این رو لیست تیم های ملی در این مدت از حساسیت بیشتری برخوردار خواهد بود. در آخرین لیست تیم ملی بازیکنی وجود دارد که باید او را یکی از خوش شانس های لیگ دانست.

پس از اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به خدمت سربازی، دیگر بازیکن مورد بحث استقلال ابوالفضل جلالی بود. این بازیکن 23 ساله که شایعه جدایی اش از استقلال به دلیل حضور در این تیم شنیده می شود، خوش شانس بود که هم تیمی اش اردوی خود را به خاطر تاج از دست داد. در پی اخراج میلاد محمدی، ابوالفضل جلالی سرمربی تیم ملی مدافع چپ جوان استقلال را اضافه کرد. جلالی اکنون فرصت دارد تا با ملی گرا شدن جلالی خدمت سربازی خود را حداقل برای چند سال به تعویق بیندازد.

  بازگشت 6 نفر از اعضای شورای شهرداری فردیس و مشکین داش موقتی است/ رای قطعی دیوان عدالت اداری برای ابطال آرا اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید