پرسپولیسی ها پس از دور زدن پرسپولیس به این ستاره دست یافتند

پرسپولیسی ها پس از دور زدن پرسپولیس به این ستاره دست یافتند

عیسی آل کثیر در انتقالی عجیب و ناگهانی راهی سپاهان شد که هواداران پرسپولیس را شوکه کرد و در نهایت اتفاقی افتاد که نباید می افتاد. اگرچه مشخصا این انتقال بزرگ به مذاق اکثریت هواداران سپاهان خوش نمی آید و عیسی را با توجه به سن و سالش خرید موثری برای تیم خود نمی دانند، اما بازیکنان پرسپولیس از دست دادن مهاجم و گلزن تمام عیار بیشتر ناراحت هستند. عیسی کثیر ناراحت است.

اکثر هواداران پرسپولیس در حال حاضر به عیسی فکر می کنند که صفحات هواداری از آنها الهام گرفته است. صفحاتی که مطالب آنها در مورد آل کثیر با کلماتی مانند نفرت و دور از چشم و البته نادرست تزئین شده است. هواداران پرسپولیس می گویند در سه سال گذشته به اندازه هیچ بازیکن دیگری از او حمایت نکرده اند. آل کثیر پس از درخشش اولیه خود در لیگ قهرمانان با آن محرومیت، شش ماه از فوتبال دور بود، اما هواداران همیشه منتظر بازگشت او بودند و اشتباهات او را در آن حادثه برجسته می کردند. عیسی بازگشت، درخشید و امیدها برای تبدیل شدن به مهاجم درجه یک پرسپولیس را زنده کرد که مدت ها بود در خارج از ایران به دنبال آن بود، اما مصدومیت شدیدی به وجود آمد.

عیسی دوباره از دید خارج شد و فقط دو ماه طول کشید تا تصمیم گرفت زانوی خود را به دست یک جراح بسپارد. در تمام این مدت و بعد از این 6-7 ماه که آل کثیر در حال آماده سازی بود، هواداران پرسپولیس و البته یحیی گل محمدی منتظر بازگشت او و عقد قرارداد بودند. البته عیسی سختی زیادی کشید و در خلوت مصدومیت آنقدر در تهران و شهرستان تمرین کرد که با قدرت برگشت. عیسی با قدرت برگشت و در دربی برای پرسپولیس گلزنی کرد تا بزرگترین گام را برای قهرمانی بردارد. پس از آن درخشش او ادامه داشت تا اینکه پرسپولیس دبل کرد و با وجود حضور در نیم فصل و دقایق نسبتاً کم در زمین، یکی از ارکان قهرمانی به حساب می آمد.

  عدم قطعیت افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران در سال آینده

یحیی گل محمدی نیز مانند هواداران پرسپولیس در کنار او ایستاد. اصرار یحیی برای جراحی عیسی درست و منطقی به نظر می رسید و اگر گوشش بدهکار بود زودتر برمی گشت و بیشتر به درد تیم می خورد. یحیی علیرغم این نافرمانی دو ماهه پای حضرت عیسی (ع) ماند و حتی در مصاحبه هایش با تاکید بر دانشی که آل کثیر برای پرسپولیس سپری کرده بود، او را در حد یک سرباز فداکار پرسپولیس قرار داد. گل محمدی با اشاره به بازی های عیسی برای پرسپولیس با شکستگی پایش به این موضوع اشاره کرد که خودش را مدیون عیسی است. حالا با نگاهی به اتفاقات این سه سال، هواداران پرسپولیس او را بازیکنی منفور می دانند و از دوشنبه شب که انتقالش به سپاهان قطعی شد، کمپین توقف پیگیری او بیشتر شد.

هواداران پرسپولیس می گویند هرگز به اندازه عیسی از هیچ بازیکنی حمایت نکرده اند اما در نهایت عیسی هم تلاش زیادی کرد و زحمات زیادی کشید تا به همان سطحی که از او انتظار می رفت برگردد. هواداران پرسپولیس از انتشار مجدد فیلم های مربوط به مصاحبه های تلویزیونی عیسی بیشتر شوکه شده اند و البته نفرت آنها نسبت به ستاره سابق در حال تشدید است. همین یکی دو ماه پیش عیسی در تلویزیون گفته بود که از بچگی عاشق پرسپولیس بوده یا جایی در مصاحبه ای به مرحوم میناوند تاکید کرده بود که حتی اگر از تیم های خارجی هم پیشنهاد داشته باشد، پرسپولیس را ترک نمی کنم. اما اکنون راحت‌تر از آن است که تصور کند تیم از هم جدا شده و عشق خود را به میلیاردها دلار فروخته است.

  فیفا پرونده گل جنجالی ژاپن و حذف آلمان را بست +عکس

گفته می شود پیشنهاد پرسپولیس برای آل کثیر که بین 34 تا 35 سال سن دارد 12 میلیارد با آپشن بوده است اما سپاهان مبلغ بیشتری را به او داده و با این بازیکن قراردادی 2 ساله به ارزش 40 میلیارد تومان امضا کرده است. منفور و نفرین شده است.

از طرفی شاید باید به او حق داد. عیسی در آستانه 35 سالگی از این فوتبال درآمد چندانی نداشته است و شاید وقتی به اطرافش نگاه می کند و می بیند فوتبالش به پول جیبی نیاز دارد باید به قرارداد چاقتر و نرمتر هم توجه کند. عیسی حدود یک سال و نیم تا دو سال از فوتبال خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت از دست داد و حالا که به گذشته نگاه می کند دوران طلایی را برای کسب درآمد از فوتبال از دست داد و به این ترتیب به پیشنهاد بالاتر سپاهان بله گفت. با در نظر گرفتن این حقایق، هواداران پرسپولیس دوشنبه شب بیرون رفتند. رفتن آنها برای پول بیشتر و حضور در تیمی که رقیب مستقیم قهرمانی است آنقدر دلخراش و سخت بود که تمام آن لحظات جذاب دربی را که بردند و با گل های عیسی جشن گرفتند را فراموش کردند و فقط از نفرت حرف می زنند. و فراموشی حالا، چقدر حق با آنهاست و چقدر عیسی مسیح، این یک معادله ناشناخته باقی خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید