پرسپولیس این شاه ماهی نقل و انتقالات را به نقره داغ تبدیل می کند

روز جدید :

پرسپولیس این شاه ماهی نقل و انتقالات را به نقره داغ تبدیل می کند

هومان هدایتی که روز گذشته به عنوان سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد، امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: جا دارد از همکاران سابقم و استاد عزیزم آقایان دوام و احسان حیدری شهباز تشکر کنم. از هر دوی آنها یاد گرفتم و در هر دو دوره یکی از اعضای قانونی باشگاه بودم و از هر دو عزیز تشکر می کنم. امیدوارم در این راه به ما کمک کنند. حتما از کمک آنها استفاده خواهم کرد و از اعتماد باشگاه محترم پرسپولیس و جناب آقای درویش و همکارانشان تشکر می کنم. امیدوارم نتایج خوبی برای باشگاه و تیم پرسپولیس کسب کنیم.

وی در خصوص وضعیت علیرضا بیرانوند توضیح داد: هیئت مدیره محترم باشگاه بر این موضوع نظارت دارد و در دستور کار باشگاه قرار دارد. دادخواستی هم در کمیته تعیین وضعیت ثبت شد و 10 روز به آقای بیرانوند اخطار دادند و 4-5 روز از آن ابلاغ می گذرد. منتظریم کمیته در صورت صلاحدید ارزیابی حضوری انجام دهد وگرنه بدون ارزیابی حضوری می تواند تصمیم بگیرد. مطمئنم باشگاه پرسپولیس به عنوان ذینفع قانونی و فوتبالی شناخته خواهد شد.

هدایتی درباره محتوای احضاریه گفت: روند کار به این صورت است که وقتی باشگاه پرسپولیس از کمیسیون اساسنامه درخواست می کند همان درخواست را مستقیماً برای شاکی ارسال می کند و 10 روز فرصت پاسخگویی دارد. این اتفاق افتاده است و باید در چند روز آینده پاسخ دهند. در هر صورت کمیته اساسنامه تصمیم گیری خواهد کرد. آقای بیرانوند 5-6 روز دیگر فرصت پاسخگویی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بیرانوند فصل آینده در پرسپولیس نخواهد بود، گفت: آقای بیرانوند یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و وضعیت ایشان توسط هیات مدیره و مدیرعامل محترم مشخص می شود اما از نظر قراردادی. از نظر او بازیکن پرسپولیس است. درخواست باشگاه پرسپولیس این است که این فسخ غیرموجه است و باید عضو باشگاه پرسپولیس باقی بمانند و نمی توانند عضو هیچ باشگاه دیگری باشند.

آقای هدایتی فصل گذشته در باشگاه استقلال کار می کرد و این فصل به پرسپولیس آمد و بند فسخ قرارداد بیرانوند را اضافه کرد، هدایتی در پاسخ به این سوال گفت: اصلا اینطور نیست و تا به حال چنین صحبت هایی نشده است باشگاه پرسپولیس. در باشگاه پرسپولیس در رنکینگ باشگاهی با مدیرعامل و هیات مدیره و روابط عمومی مصاحبه می شود و من فقط در مورد مسائل حقوقی صحبت می کنم اما این سوال اصلا صحت ندارد و شخصا تکذیب می کنم. نمی دانم چگونه این خبر آمد، اما نشد.

وی در پاسخ به اینکه آیا بند فسخی به قرارداد بیرانوند اضافه شده است، گفت: در قرارداد آقای بیرانوند بند فسخی وجود ندارد. در الحاقیه آمده است که در صورت عدم دریافت حقوق تا 15 روز می تواند قرارداد را فسخ کند. این یک شرط است و هم آقای بیرانوند و هم باشگاه تمدید را پذیرفته اند و پرداخت را انجام داده اند.