پرسپولیس تکلیف بیرانوند را تشریح کرد

روز جدید :

خبرگزاری مهر: علیرضا بیرانوند با فسخ یک طرفه قراردادش با پرسپولیس قصد جدایی از این تیم را داشت تا در نقل و انتقالات تابستانی برای این تیم بحران جدیدی ایجاد کند.

پرسپولیس تکلیف بیرانوند را تشریح کرد

تفاوت آشکار فسخ بیرانوند و پرسپولیس در پایان فصلی که این تیم قهرمان لیگ برتر شد نسبت به دوره قبل واکنش هواداران و مدیران باشگاه بود.

این دروازه بان ملی پوش نه تنها مورد حمایت هواداران پرسپولیس قرار نگرفت، بلکه باعث عصبانیت آنها و مسئولان باشگاه شد، بنابراین هیات مدیره خواستار برخورد قانونی با باشگاه در خصوص فسخ یک طرفه وی شد.

اما برخی از پیشکسوتان پرسپولیس با توجه به عدم پذیرش بیرانوند و با توجه به حضور او در تیم ملی ایران تلاش زیادی کردند تا درویش را برای بازگرداندن بیرانوند متقاعد کنند اما مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص شرایط مهمی را مطرح کرد.

درویش که هیچ علاقه ای به بازگشت بیرانوند ندارد، اعلام کرده است که تنها در صورت عذرخواهی رسمی و همچنین عدم افزایش مبلغ قراردادش از سقف مجاز، حاضر است دوباره بیرانوند را بپذیرد.

دروازه بان تیم ملی ایران هیچ کدام از این دو درخواست را نپذیرفت و ترکیه با سفر خود به استانبول نشان داد که همچنان قصد دارد تعطیلات را دور از مرزهای مذکور سپری کند. سفر بیرانوند به استانبول ارتباطی با پیشنهاد جدی او از باشگاه تراکتورسازی تبریز ندارد.

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز که گفته بود دیگر قصد تیمداری ندارد، بار دیگر با چرخشی 180 درجه ای قصد دارد به زندگی مدیریتی خود در این رشته ورزشی ادامه دهد. او باز هم تصمیم گرفت مهره های کلیدی لیگ برتر را بیاورد که سه نفر از آنها پرسپولیسی هستند.

زنوزی پس از امضای قرارداد مالی با مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر، خواستار منصوب شدن بیرانوند شد که شرایط مالی وی نیز مورد موافقت بیرانوند قرار گرفت.

مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز که بیشتر وقت خود را در استانبول ترکیه برای رسیدگی به امور تجاری و اقتصادی می گذراند، در سفری کوتاه به تبریز با هواداران این تیم جلسه ای برگزار می کند و تمام ناراحتی های خود را از توهین هایش ابراز می کند. در هفته های پایانی فصل گذشته دریافت کرد. او می گوید این اتفاق افتاده اما همچنان از حمایت نماینده هواداران برخوردار است تا با عقد قرارداد با ستاره های پرسپولیس به کار خود ادامه دهد.

به احتمال زیاد زنوزی فردا شب یکشنبه یک مهمان ویژه در دفتر خود خواهد داشت تا بیرانوند با تراکتورسازی تبریز قراردادش را امضا کند و بازگشت او به پرسپولیس غیرممکن باشد.