پرسپولیس و رادوشویچ: 20 میلیارد نقره!

مهم این است که پرسپولیس تا آن روز باید 200 هزار یورو به رادو می پرداخت وگرنه 200 هزار یورو جریمه می شود که در مجموع بیش از بیست میلیارد تومان را شامل می شود.

همچنین شکایت رادوشوویچ بر سر این پرونده می تواند مشکل جدیدی برای این تیم باشد که مجوز حرفه ای خود را به دلایل AFC از این کنفدراسیون دریافت کرده است.

پرسپولیس و رادوشویچ: 20 میلیارد نقره!

* بسته شدن سیستم بانکی در اروپا

از شب گذشته زمزمه هایی مبنی بر عدم پرداخت رادوشوویچ توسط باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد اما اسنادی که خبرنگار ما مشاهده کرده نشان می دهد که باشگاه پرسپولیس مبلغ خود را قبل از 24 تیرماه انجام داده است اما به دلیل تعطیلات آخر هفته در سیستم بانکی اروپا این مبلغ به حساب دروازه بان کرواسی نشسته نیست

* نگرانی شدید پرسپولیس از تحریم ها

با وجود پرداخت به پرسپولیس، این احتمال وجود دارد که تحریم های بانکی ایران و پیگیری این مبلغ دوباره پول پرسپولیس را بلوکه کند و در صورت تاخیر در پرداخت، 200 هزار یورو معادل 12 میلیارد تومان جریمه نقدی برای آن اعمال شود. باشگاه.

* بحران جدید پیش روی پرسپولیس

یک منبع موثق در این پرونده که نخواست نامش فاش شود، گفت: مبلغ پرداختی پرسپولیس به رادوشوویچ کمتر از 200 هزار یورو بوده و در صورت صحت این ادعا، حتی در صورت احتساب این مبلغ، جریمه نقدی در نظر گرفته می شود. پالشپوچوس.

پرسپولیس و رادوشویچ: 20 میلیارد نقره!

* رسید پرداخت را برای رادوشویچ ارسال کنید

یکی از کارکنان باشگاه پرسپولیس اصرار دارد که سرخ پوشان مبلغ انتقال را به حساب او به بوژیدار رادوشوویچ پرداخت کرده و حتی برای او رسید پرداخت کرده اند. اما همچنین در این رسید پرداخت موفق به دوشنبه موکول شده است. البته رادو به این موضوع واکنشی نشان نداد و موضوع را تایید نکرد.

  مشکل نگهداری معتادان و کارتن خواب ها حل نشد/ لزوم استخدام ائمه جماعات دلسوز در حاشیه شهر مشهد

* فرار پرسپولیس از تحریم با ایتالیا

حساب وکیل بوژیدار رادوشوویچ برای کرواسی است که طبیعتا به تحریم های بین المللی پایبند بوده و پرداخت از ایران امکان پذیر نیست. اما شنیده های خبرنگار ما حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس موفق به پرداخت از طریق ایتالیا شده است.

پرسپولیس و رادوشویچ: 20 میلیارد نقره!

*سکوت مرموز باشگاه پرسپولیس و رادوشوویچ

در این میان، هر دو طرف ماجرا در سکوتی قابل توجه به سر می برند. از طرفی باشگاه پرسپولیس با وجود اینکه فیش را برای رادوشوویچ ارسال کرده است اطلاعیه رسمی منتشر نکرده است و از طرف دیگر دروازه بان کروات با توجه به اینکه از پرداخت مبلغ پرسپولیس مطمئن نیست اظهار نظری نکرده است. در مورد این موضوع

* شایعه عجیب حذف از آسیا

این در حالی است که شنیده ها حاکی از عدم پرداخت این تیم از لیگ قهرمانان آسیا و لغو اعتبارنامه این تیم است. اما تمام اظهارات مسئولان صدور پروانه مشاغل حاکی از آن است که با توجه به مجوز، خطری برای پرسپولیس در این منطقه وجود ندارد.

لازم به ذکر است که بوژیدار رادوشوویچ شکایت خود را بر اساس قراردادی سه ساله که در دوران محمدحسن انصاری فرد منعقد شده بود به ثبت رساند و علاوه بر افزایش مدت و مبلغ قرارداد، دستمزد خود را از دلار به یورو تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید