پلیس یاران ذیل قرارگاه ابوذر آماده تأمین امنیت انتخابات هستند

رئیس مرکز دستورات پلیس پیشگیری:

رئیس مرکز انتظامی پلیس پیشگیری فرجه گفت: کمیسیون امنیت انتخابات توسط پلیس یاران زیر نظر ستاد پلیس پیشگیری شهرستان ابوذر تشکیل شده و آماده تامین امنیت انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری موج


حمید متقی، رئیس مرکز پیشگیری نیروی انتظامی فاراژ وی گفت: کمیسیون امنیت انتخابات توسط نیروی انتظامی یاران زیر نظر ستاد فرماندهی انتظامی ابودر تشکیل شده و آماده تامین امنیت انتخابات در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری است.

وی در مورد این خبر گفت: رویکرد این کمیسیون برنامه ریزی و هدایت ادارات پلیس پیشگیری از نظم و قانون فرماندهی انتظامی استان در سراسر کشور است تا از این ظرفیت عظیم مردم برای تامین امنیت انتخابات و نظارت و نظارت استفاده کنند. کنترل اجرای صحیح ماموریت توسط پلیس یاران در شعب اخذ رای. رای دادن به عنوان لایه سوم امنیت و حفاظت از محیط رای گیری را فراهم می کند.

وی افزود: در همین راستا با هماهنگی انجام شده با مرکز اخذ رای فراجا، در اولین دوره تعداد 5250 نفر از نیروهای پلیس کمکی واجد شرایط توسط این کمیسیون شناسایی و پس از برگزاری دوره های آموزشی ویژه ایمن سازی مراکز و شعب اخذ رای سازماندهی و جذب شدند.

رئیس مرکز پلیس پیشگیری شهرستان فرجا ادامه داد: همچنین در حال برنامه ریزی هماهنگی بین دستگاهی مورد نیاز برای استفاده از این ظرفیت در دور دوم انتخابات با افزایش تعداد همیاران پلیس هستیم و در تلاش هستیم تا مشارکت خود را در سایر فراجا هماهنگ کنیم. ماموریت هایی مانند اربعین حسینی.

متقی خاطرنشان کرد: با تحقق این مهم، ضمن کمک به نیروی انتظامی کشور، نقش تاثیرگذاری در توسعه امنیت مردم‌محور، ارتقای پایگاه مردمی و اجتماعی پلیس در آگاهی عمومی و در نهایت پیشگیری از وقوع جرم خواهیم داشت. شاخص ها.

رئیس مرکز پلیس پیشگیرانه فراجه نیز گفت: استفاده از پلیس یاران در مأموریت های انتظامی قطعاً نشانه اطمینان از حضور ملموس تر بخش خصوصی امنیت به عنوان بازوی مردم در کشور است. مأموریت‌های کلان انتظامی و در عرصه‌های ملی که نتیجه آن شناسایی عینی واقعی جایگاه عموم مردم پلیس خواهد بود.آیا این خبر مفید بود؟