پهپاد کرار در حوزه درگیری با قابلیت حمل انواع موشک ارتقاء یافتفرمانده پدافند هوایی ارتش:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ابراز داشت: پهپاد کرار در حوزه درگیری با قابلیت حمل انواع موشک ارتقاء یافت و در حوزه افزایش توان پهپادی اقدامات شبانه روزی و ارزنده‍ای انجام شده است.

پهپاد کرار در حوزه درگیری با قابلیت حمل انواع موشک ارتقاء یافت


 به گزارش خبرگزاری موج، امیرسرتیپ علیرضا صباحی‍ فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان مناطق و گروه های پدافندی این نیرو اظهار داشت: با اشاره به عملکرد مثبت سامانه سلاح‍های بومی این نیرو در رزمایش اخیر، اظهار داشت: سازمان رزم مناطق و گروه‍های پدافندی به سامانه تسلیحات بومی پیشرفته مجهز شده و صیانت از مرزهای هوایی کشورمان لحظه‍ای توقف ندارد.
امیر سرتیپ صباحی‍فرد، خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح مشت آهنینی هستند که برای یک هدف تلاش می‍کنند و در راستای تداوم امنیت پایدار در مرزهای هوایی، دریایی و زمینی کشورمان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‍کنند.
وی با اشاره به توان پهپادی پدافند هوایی در ماموریت‍های مختلف رصد، کشف، شناسایی و درگیری تصریح کرد: اقتدار امروز پدافند هوایی مرهون تلاش متخصصان فنی این نیرو و تعامل با دانشگاه‍ها و سایر مراکز علمی و آموزشی است.
سرتیپ صباحی فرد با تشریح ارتقا ماموریت جدید پهپاد کرار در حوزه درگیری با قابلیت حمل انواع موشک، ادامه داد: در حوزه افزایش توان پهپادی اقدامات شبانه روزی و ارزنده‍ای انجام شده است و نوید آینده‍ای روشن را می دهد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر تلاش مجموعه پدافند هوایی ارتش در راستای افزایش برد و قدرت درگیری سامانه سلاح های راداری، موشکی و پهپادی بومی تصریح کرد: پیشرفت علمی در حوزه های مختلف بویژه حوزه نظامی برگ برنده کشورمان در برابر برخی شیطنت‍های بیگانگان است.


آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.


پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.


پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید