پیام خداحافظی گلایه آمیز سرمربی استقلال

پیام خداحافظی گلایه آمیز سرمربی استقلال

سید مهدی رحمتی کاپیتان سابق استقلال که مدیریت آلومینیوم اراک را بر عهده داشت با توافق دو طرف از این تیم جدا شد. گفته می شود رحمتی برای هدایت این تیم با مدیران نساجی به توافق رسیده و به زودی هدایت این تیم شمالی را بر عهده خواهد گرفت.

رحمتی در پیامی با هواداران آلومینیوم خداحافظی کرد و نوشت:

تو خالق هستی

با سلام خدمت آراکانی های عزیز و هواداران تیم آلومینیوم

بعد از نزدیک به 15 ماه خدمت در خدمت شما، خدا را شکر خوشحالم در حالی که در شرایط نامساعدی تیم را تحویل گرفتم و در رده دوازدهم جدول قرار گرفتم، امروز در شرایطی هستیم که با تلاش همه اعضای باشگاه و تیم و حمایت شما برای اولین مسیر در تاریخ فعالیت این باشگاه تا فینال جام حذفی؛ با کسب بهترین رتبه لیگ، تیم دوم با کمترین گل زده، 6 بازیکن در اختیار تیم ملی بزرگسالان قرار گرفت و به امید رسیدیم و شرایطی ایجاد کردیم که کارشناسان فنی و مردم اراک حساب ویژه ای برای ثبات فنی تیم باز کردند. تیم و کار فنی این تیم را تعریف می کنند

با این اتفاقات و برای موفقیت و پیشرفت تیم بیش از آنچه شایسته مردم عزیز اراک است، از 5 ماه پیش برنامه ریزی برای موفقیت در فصل پیش رو را آغاز کردم و مدیران باشگاه را از این برنامه ها مطلع کردم و حتی لیست آرزوهای خود را از مدت ها قبل ارائه کردم. اما پس از برگزاری جلسات متعدد احساس کردم شرایط و ابزار برای ارتقای جایگاه آلومینیوم و کسب موفقیت های بیشتر مهیا نیست، به همین دلیل تصمیم گرفتم با رفتن به تیم فوتبال آلومینیوم کمک کنم.

معتقدم با توجه به روشی که شروع کردیم، مردم اراک شایسته کسب بهترین نتایج و رتبه های بالاتر در فصل های آینده هستند و خیلی دوست داشتم در کنار مردم عزیز اراک باشم با وجود اینکه در این راستا قرارداد دارم اما در هر صورت امکان ابراز موفقیت برای بهبود نتایج را پیدا نکردم. . به همین دلیل از مردم خوب و عزیز اراک طلب بخشش می کنم و روز فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی و روزهای حضورم در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک را هرگز فراموش نمی کنم.

از زحمات آقایان محمدی، الهی شکیب، میرلواسانی، نائیجی، رجائیان، مهرداد محمدی و امیری تشکر می کنم و برای این عزیزان در مراحل بعدی زندگی آرزوی موفقیت دارم.

برادر شما – سید مهدی رحمتی

دیدگاهتان را بنویسید