پیام دعوت مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان از همه اقشار جامعه برای حضور پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

متن اطلاعیه محسن قدیری مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به شرح زیر است:

نام خدا

هرکس ایران عزیز را دوست دارد، امنیت کشور و ناموس کشور را دوست دارد و برای حل مشکلات تلاش می کند در انتخابات حضور یابد (مقام معظم رهبری)

مردم با حضور حداکثری در غرفه های رای گامی محکم در جهت تحقق خواسته گام دوم انقلاب برداشته اند و در مقابل دشمن می فهمند که دست از انقلاب و آرمان های آن برنمی دارند. امروزه نیاز اصلی کشور و نقطه کلیدی برای حل مشکلات اصلی جامعه، ساماندهی امور اقتصادی و حل مشکل معیشتی و غلبه بر مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه شیطان بزرگ است که راه حل اصلی آن رفع مشکلات معیشتی است. در پای صندوق های رای باشد که با حضور چشمگیر هموطنان گره مشکلات را گشود.

بدون شک در این برهه حساس و سرنوشت ساز از حیات جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود را برای سربلندی کشور و تقویت ارکان دموکراسی با مشارکت حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به بهترین نحو انجام خواهیم داد. و ما همیشه در زمین خواهیم بود. رئیس جمهور شهیدان دکتر ابراهیم رئیسی مطمئناً در اذهان ملت ایران متبلور خواهد شد و این بار به برکت خون شهدا در خدمت بزرگواران; ملت ایران از آزمون بزرگ انتخابات بیرون خواهند آمد. به خواست خدا

به همه همکاران و خانواده بزرگ هلدینگ پتروپالایش اصفهان و شرکت های تابعه آن توصیه می کنم به دستور رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به خودکفایی، حمایت از تولید داخلی و رفع مشکلات کشور در زمینه های مختلف و همچنین خنثی کردن مشکلات کشور عمل کنند. دشمنان به صورت گسترده و با قدرت در صندوق های رای حاضر می شوند و با حضور پررنگ خود دشمنان این کشور را ناامید می کنند.

محسن قدیری

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهانآیا این خبر مفید بود؟