پیام هافبک پرسپولیس برای سپاهانی ها

پیام هافبک پرسپولیس برای سپاهانی ها

احسان پهلوان پس از پیوستن به سپاهان اصفهان درباره انتخاب تیم جدیدش گفت: از بازگشت به سپاهان بسیار خوشحالم. من هفت سال در اصفهان زندگی کردم و اینجا را خانه خود می دانم. امیدوارم امسال بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم و بازی های درخشانی انجام دهیم.

هافبک سپاهان اصفهان درباره انتخاب این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی بیست و سومین دوره لیگ برتر افزود: قبلا اینجا بوده ام و با محیط آشنا هستم. سپاهان باشگاه بزرگی است. من در اصفهان زندگی می کردم و با دید باز سپاهان را انتخاب کردم.

وی درباره همکاری با خوزه مورایس تاکید کرد: او مربی بزرگ و با دانشی است. او یکی از معتبرترین مربیانی است که وارد فوتبال ایران شده است. ارتباطی که برقرار کردیم خیلی خوب بود. باشگاه سپاهان همیشه برای قهرمانی تلاش کرده است. ما از ابتدا با قدرت شروع می کنیم و امیدوارم بتوانیم مسابقات موفقی پشت سر هم داشته باشیم.

پهلوان به امکانات باشگاه سپاهان اشاره کرد و گفت: باشگاه بزرگ سپاهان نقش یک ورزشگاه در سطح جهانی را دارد. ورزشگاه بزرگی است. این تیم امکانات سخت افزاری خوبی دارد. هواداران همیشه حمایت می کنند و سپاهان همیشه برای قهرمانی می جنگد. من همیشه سپاهان را رصد کرده ام. وقتی قبلا اینجا بودم این تیم را خیلی دوست داشتم. امیدوارم با کمک متقابل ما درخشان به نظر برسیم.

وی در نهایت رو به هواداران اصفهانی زردپوشان کرد و یادآور شد: آمدم اینجا تا با تمام وجود تلاش کنم. انشاالله با حمایت خود در کنار ما باشید. امیدوارم با تلاش باشگاه و هواداران فصل خوبی داشته باشیم.

  پشت "هشدار کشورهای غربی مبنی بر عدم سفر به ایران" چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید