پیشنهادی وسوسه انگیز برای ستاره پرسپولیس

روز جدید :

پیشنهادی وسوسه انگیز برای ستاره پرسپولیس

در شرایطی که پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تلاش می کند ترکیب خود را تقویت کند، یکی از مدافعان کلیدی این تیم با پیشنهاد باشگاهی سرشناس در جنوب شرق آسیا مواجه شده است.

گئورگی گلسیانی، مدافع گرجستانی پرسپولیس که فصل گذشته عملکرد درخشانی با پیراهن قرمز داشت، مورد توجه باشگاه پرسیب باندونگ اندونزی قرار گرفت. مدیران این باشگاه که به دنبال تقویت خط دفاعی تیمشان هستند، به شدت به دنبال آوردن گلسیانی هستند.

گلسیانی که سابقه بازی در تیم ملی گرجستان را نیز دارد، در مسابقات یورو 2024 عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت و به همراه تیم ملی کشورش راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

پرسیب باندونگ که فصل گذشته عنوان نایب قهرمانی لیگ اندونزی را به دست آورد، امیدوار است با جذب گلسیانی، نقاط ضعف خط دفاعی خود را برطرف کرده و در فصل جدید به موفقیت های بیشتری دست یابد.

از سوی دیگر هنوز مشخص نیست گلسیانی در مورد آینده خود چه تصمیمی خواهد گرفت. او در حال حاضر با پرسپولیس قرارداد دارد و برای جدایی از این تیم نیاز به جلب رضایت مدیران باشگاه دارد.

با توجه به اینکه پرسپولیس در آستانه صعود به لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر قرار دارد، جدایی گلسیانی به راحتی قابل قبول نیست.

با این حال پیشنهاد وسوسه انگیز پرسیب باندونگ می تواند چالش جدیدی برای مدیران پرسپولیس و هواداران این تیم باشد.

376919 770 خبر خاکستری