پیشنهاد جذاب سپاهان به پرسپولیس برای جذب این ستاره/ سپاهان آستون می خواهد

روز جدید :

پیشنهاد جذاب سپاهان برای پرسپولیس;  اورونوف به جای 3 ستاره!

در تاریخ لیگ برتر، سپاهان و پرسپولیس همیشه در کورس قهرمانی رقیب و رقیب یکدیگر بوده اند و آمارها نشان می دهد این دو تیم یکی از پرافتخارترین تیم های تاریخ لیگ برتر محسوب می شوند. اما آنچه جالب است رکورد نقل و انتقالات دو تیم است که در سال های اخیر به اوج خود رسیده و به نظر می رسد در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش رو دو تیم رقیب فوتبال ایران با یکدیگر بازیکن مبادله کنند.

طلای پوشان فصل گذشته موفق شد عیسی آل کثیر را از پرسپولیس به خدمت بگیرد اما در بازار زمستانی به سرخ پوشان بازگشت و از طرفی پرسپولیس با یاسین سلمانی و مسعود ریقی برای همکاری به توافق رسید. در فصول گذشته می توان به نقل و انتقالات دانیال اسماعیلی فر، رامین رضایان، گئورگی گلسیانی و سوروس رفیعی بین دو تیم اشاره کرد. حالا بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش از شروع فصل 04-1403 در شرایطی آغاز شده که پرسپولیسی ها به دنبال جذب نیازمند پیام و البته فرشاد احمدزاده هستند و از سوی دیگر، شیرهای طلایی علاقه مند به جذب آستون اورونوف هستند.

ستاره مقابل ارتش خارجی شکست خورد!

سپاهانی ها در 2 فصل گذشته بازیکنان خارجی را در پست های مختلف جذب کرده اند، اما به جز برایان دابو، سایر بازیکنان مورد نظر خوزه مورایس نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و عملکرد آنها دور از انتظار بوده است که آخرین نمونه آن عیسی عباس است. از طرفی البته پرسپولیس در جذب بازیکن خارجی سابقه چندان خوبی ندارد و در 2 فصل اخیر چهره هایی مانند شیخ دیاباته، لئاندرو پریرا و نبیل باهویی عملکرد ناامیدکننده ای در ترکیب قرمزها داشته اند اما با این وجود. درخشش آستون اورونوف معادلات را تغییر داده و نگاه ها به این ستاره ازبکی معطوف شده است.

پکیج پیشنهادی جذاب سپاهانی ها برای پرسپولیس!

سران باشگاه سپاهان که این روزها تیمشان در بحران به سر می برد و با چالش جدایی سرمربی و البته چند ستاره سرشناس مواجه است، بسته پیشنهادی غیرمنتظره و جذابی را برای بازیکنان پرسپولیس در نظر گرفته اند. بنابراین می خواهند آستون اورونوف را بیاورند و با توجه به قراردادی بودن این ستاره ازبکستانی و درخشش خیره کننده او در فصل گذشته، در ازای خرید ارونوف، حاضرند فرشاد احمدزاده و رضا شکاری را به پرسپولیس بفروشند!

اورونوف به لطف درخشش در پرسپولیس در ماه های اخیر مورد توجه چند باشگاه عربی قرار گرفته است و بدون شک درخشش نهایی او در المپیک پاریس می تواند به لیست مشتریان این ستاره که ابتدا قرار بود به استقلال برود، اضافه کند. به پرسپولیس با این وجود، در حالی که پرسپولیس پیشنهادهای اخیر برای جذب اوستون اورونوف را رد کرده بود، اکنون بسته پیشنهادی سپاهانی توسط سرخ پوشان مورد بررسی قرار گرفته و احتمال انفجار همزمان چندین بمب در بازار تابستانی دور از ذهن نیست.

در انتظار سرنوشت جنجالی ترین بسته تاریخ!

قرمزهای پایتخت در بازار تابستانی با چالش جدایی مهدی ترابی مواجه شدند و حالا پیشنهادی وسوسه انگیز برای فروش آستون اورونوف را پیش روی خود می بینند. در ادامه جدایی علیرضا بیرانوند نیز برای پرسپولیس چالش ایجاد کرده و در تلاش هستند تا یک جانشین مطمئن برای او بیاورند. با توجه به حضور ضروری احمدزاده و شکاری در بسته پیشنهادی از سپاهان، به نظر می رسد این بسته می تواند برای رفع نقاط ضعف پرسپولیس بسیار مفید باشد، از طرفی سپاهان بازیکنانی مانند رضا اسدی، محمدجواد حسین نژاد و البته در اختیار خواهد داشت. کاوه رضایی هم اکنون در ترکیب خود هستند و می توانند از حضور ستاره ازبکستانی بهره ببرند و تیم خود را در فاز هجومی تقویت کنند. باید دید این توافق مهم و تاریخی بین دو باشگاه سرشناس فوتبال ایران نهایی می شود یا خیر