پیشنهاد سنگین قطر برای عبدالکریم حسن

پرسپولیس در نیم فصل لیگ بیست و دوم حضور پررنگی در بازار نقل و انتقالات داشت و موفق شد عبدالکریم حسن ستاره فوتبال قطر را به خدمت بگیرد. عبدالکریم حسن سال ها با پیراهن السد در فوتبال آسیا خوش درخشید و توانست عنوان مرد سال این قاره را از آن خود کند اما در نهایت به دلیل مشکلاتی نتوانست فوتبال خود را در قطر ادامه دهد.

قطر میزبان جام جهانی 2022 بود و آنابیس در گروه خود عملکرد خوبی نداشت. برخی از هواداران در فضای مجازی پیام های انتقادی خطاب به عبدالکریم حسن نوشتند و او نیز پاسخ تندی به منتقدان داد. همین موضوع باعث شد تا او از تیم ملی کنار گذاشته شود و اجازه حضور در فوتبال قطر را نداشته باشد. سپس عبدالکریم حسن تصمیم گرفت به پرسپولیس برود و قراردادی 1.5 ساله با این تیم ببندد. حسن موفق شد با سرخپوشان پایتخت قهرمان لیگ برتر شود و نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس داشت.

پیشنهاد خوب

عبدالکریم حسن پس از پایان لیگ بیست و دوم برای گذراندن تعطیلات در قطر راهی کشورش شد اما طبق شنیده ها این بازیکن روی میز مذاکره با چند باشگاه می نشیند زیرا درخشش او در پرسپولیس باعث شد تا مسئولان فوتبال قطر دلتنگ او شده و حالا حسن می تواند فوتبالش را در کشورش ادامه دهد.

الوکره باشگاهی است که از آن به عنوان مقصد احتمالی عبدالکریم یاد شده است. این باشگاه قطری صبح دیروز با پرسپولیس نامه نوشت و خواستار جذب حسن شد. بر اساس اطلاعات، مبلغ پیشنهادی باشگاه قطری برای عبدالکریم حسن بالغ بر یک میلیون یورو است و همین موضوع باعث شده تا مدیران پرسپولیس برای حفظ حسن تردید داشته باشند.

حسین بادامکی در این میان مصاحبه ای دوطرفه انجام داد که هواداران پرسپولیس را نگران کرد. عبدالکریم حسن با پرسپولیس قرارداد دارد اما هیچ کس نمی داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. عبدالکریم با پرسپولیس قرارداد دارد و بند فسخی وجود ندارد، بنابراین باشگاه الوکرا باید ابتدا پرسپولیس را با مبلغ مناسبی راضی کند و احتمال جدایی عبدالکریم حسن از این تیم وجود دارد.

مذاکرات آغاز شده است

مذاکرات مدیران پرسپولیس با چند بازیکن آغاز شده است. از روز اول، جذب یک مدافع چپ در دستور کار پرسپولیس قرار داشت و آنها به دنبال رقیبی برای حسن بودند، اما حالا که شایعه جدایی عبدالکریم از پرسپولیس شنیده می شود، این صحبت ها شکل جدی تری به خود گرفته است. یکی از گزینه های دفاع چپ پرسپولیس، یونس اکبرپور، جوان آلومینیوم اراکی است که مذاکراتش را آغاز کرده است اما باید دید چه سرنوشتی در انتظار عبدالکریم حسن و پرسپولیس است.