پیشنهاد قابل توجه سپاهان برای جذب این ستاره/ پرسپولیس به دشمنش بازیکن می دهد؟

روز جدید :

پیشنهاد قابل توجه سپاهان برای جذب این ستاره/ پرسپولیس به دشمنش بازیکن می دهد؟

ستاره 24 ساله پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل راهی پرسپولیس شده بود، آنقدر درخشید که یکی از عوامل اصلی پرسپولیس در راه تکرار قهرمانی لیگ برتر بود. این ستاره فنی سال آینده با پرسپولیس قرارداد دارد و بند فسخی در قرارداد این بازیکن وجود ندارد.

باشگاه سپاهان خواهان جذب آستون اورونوف ستاره پرسپولیس است.

بدون شک یکی از بهترین خارجی های تاریخ لیگ برتر اوستون اورونوف، وینگر ازبکستانی پرسپولیس است. ستاره 24 ساله پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل راهی پرسپولیس شده بود، آنقدر درخشید که یکی از عوامل اصلی پرسپولیس در راه تکرار قهرمانی لیگ برتر بود. این ستاره فنی سال آینده با پرسپولیس قرارداد دارد و بند فسخی در قرارداد این بازیکن وجود ندارد.

با این حال عملکرد اوستون به قدری درخشان بوده که هر روز به جمع مشتریان این بازیکن اضافه می شود. جدای از عربستان که به گفته رسانه های آن کشور مشتری جدی ارونوف محسوب می شود، حالا شنیده می شود که سپاهان دیگر تیمی است که به شدت خواهان خرید ارونوف از پرسپولیس است و پیشنهاد جالبی به پرسپولیس داده است. گفته می شود باشگاه سپاهان برای جذب اورونوف پیشنهاد داده و 3 بازیکن از تیمش را برای جذب ستاره ازبکستانی پرسپولیس به سرخپوشان پایتخت می دهد.

پیام نیاز فرشاد احمدزاده و رضا شکاری 3 ستاره سپاهان هستند که این باشگاه پیشنهاد به خدمت گرفتن ارونوف را داده و می خواهد در ازای جذب ارونوف آنها را به پرسپولیس بدهد. احمدزاده یکی از بازیکنان مورد نظر پرسپولیس است که با این باشگاه به توافق رسیده است اما به دلیل مسائل مربوط به رضایتنامه هنوز نتوانسته به پرسپولیس بپیوندد. با توجه به جدایی بیرانوند از پرسپولیس، پیشنهاد جالبی برای جلب رضایت پرسپولیسی ها برای تکمیل این معامله لازم بود.

آخرین نفر رضا شکاری بود که چند سالی به پرسپولیس علاقه داشت اما نتوانست به این تیم بپیوندد. در واقع اگر چنین پیشنهادی از سوی سپاهان مطرح شود، دقیقاً دست روی نقاط ضعف پرسپولیس گذاشته اند و پست های مختلف این تیم را بسیار دقیق بررسی کرده اند. حال باید دید واکنش دو باشگاه به این شایعه که به طور جدی در سطح شهر منتشر می شود و اینکه آیا باشگاه پرسپولیس حاضر است در ازای 3 بازیکن سپاهان، فوق ستاره خود را از دست بدهد، چه واکنشی نشان می دهد یا خیر.