پیشکسوت پرسپولیس: امیدوارم بیرانوند برنگردد!

روز جدید :

خبر آنلاین: حمید درخشان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره خروج 3 بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس اظهار داشت: معتقدم نباید کسی را به زور نگه داریم. وقتی بازیکنی تیم را دوست نداشته باشد طبیعتاً کیفیت فنی اش کاهش پیدا می کند. این تبادلات در همه تیم ها عادی است و نمی توان بازیکنی را تا پایان در تیم نگه داشت. پرسپولیس جای خودش را دارد و امیدوارم بازیکنانی که از این تیم رفتند بعدا پشیمان نشوند.

پیشکسوت پرسپولیس: امیدوارم بیرانوند برنگردد!

وی افزود: امیدوارم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات دوباره بیرانوند را جذب نکند و او را نادیده بگیرند. چون به نظر من او دیگر در پرسپولیس نیست و دوما با احساسات هواداران بازی می کرد. در حال حاضر باشگاه می تواند با کمک اسپانسرهای خود بهترین دروازه بان را به خدمت بگیرد که باعث اطمینان خاطر هواداران می شود. اما خوشبختانه امیرز رفیعی را داریم و در فصل قبل دیدیم که چه دروازه بان با کیفیتی است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره آمدن خوان کارلوس گاریدو سرمربی اسپانیایی اظهار کرد: در فوتبال ایران نمی توان گفت مربی اسپانیایی یا کروات می تواند به تیم ها برسد چرا که همه ما شاهد بوده ایم که هر نوع مربی به تیم ملی ما رسیده است. فوتبال و نمی توان گفت که لیگ ایران به این سبک ها عادت کرده است. امیدوارم بتواند به سرعت دل هواداران را به دست آورد و با پرسپولیس بهترین نتایج را در آسیا کسب کند.

درخشان با اشاره به حضور پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا خاطرنشان کرد: وقتی اسم لیگ الیت می آید به این معناست که چندین سطح بالاتر از لیگ ماست و باید بهترین بازیکنان را در این بازی ها داشته باشیم. در حال حاضر پرسولیس به یک باشگاه خصوصی تبدیل شده است و می توانیم بازیکنان خوبی جذب کنیم و امیدوارم مدیران باشگاه در صورت باز بودن سرمربی، بازیکنان بهتری نسبت به ارونوف و عبدالکریم حسن به خدمت بگیرند.