چرا قرارداد این پرسپولیس امضا نمی شود؟

چرا قرارداد این پرسپولیس امضا نمی شود؟

با قرعه کشی لیگ برتر در فصل 1402-1403، تیم های فعلی حریفان خود را شناختند. این روزها خبری از ملوان انزلی نیست و از زمانی که مازیار زارع و پیمان نوری از کاوی سپید جدا شدند، هواداران این تیم سکوت را ترجیح داده و منتظر رونمایی از ملوان جدید با کادر فنی جدید هستند.

به گزارش انزلی، مهدی تارتار سرمربی جدید پرسپولیس ملوان و دستیارانش حسین پاشایی، محمد نوری و حسین اینانلو تمرین ملوان را زیر نظر دارند که هنوز قرارداد خود را به صورت رسمی ثبت نکرده اند و منتظر اسپانسر تیم هستند. . ملوان اکثر بازیکنان فصل قبل خود را از دست داد و تاکنون تنها سه بازیکن سابق خود (سهیل فداکار، امیرحسین یاحی زاده و پدرام قاضی پور) را تمدید کرده است. همچنین ایمان صادقی و مهرداد حیدری هر دو گلر مارینرز از این تیم جدا شدند و اکنون بزرگترین نگرانی مارینرز در دروازه است.

طبق قرعه کشی ملوان او در 4 هفته ابتدایی مسابقات سخت و سختی را پیش رو دارد. آنها ابتدا در هفته اول در انزلی میزبان تیم سابق تارتار (ذوب آن) هستند، در هفته دوم در تهران به مصاف استقلال می روند، در هفته سوم میزبان باشگاه فوتبال خوزستان و در هفته چهارم میزبان تیم فوتبال خوزستان خواهند بود. مهمانان گلگهر سیرجان.

  سم زدایی 56 نوزاد و کودک وابسته در استان در 18 ماه گذشته

دیدگاهتان را بنویسید