کاشت ۱۱۰ هزار اصله درخت در کلانشهر اصفهان

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خبر داد؛

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: 110 هزار اصله درخت در 30 محور کلانشهر اصفهان کاشته می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

مجتبی هکشنا گفت: تا پایان خرداد ماه سال جاری 110 هزار اصل وجود دارد. درخت در سطح شهر کاشته می شود و مشکلات و عیوب پرچین نیز برطرف می شود.

وی ادامه داد: با توجه به زنبورهایی که برای اجرای این طرح در منطقه انتخاب شده اند و به جای استفاده از درختان ضعیف سن جوان، گونه های مناسب برای زنبورها توسط واحد طراحی سازمان و نیروهای آب و خاک انتخاب شده است. با هماهنگی زمین داران

این مسئول تصریح کرد: در هر پانزده منطقه و نایوان استعلام صورت گرفته و گونه های خریداری شده برای شهرستان با توجه به شرایط محیطی، آب و خاک هر منطقه متفاوت خواهد بود.

حق شناس از رفع مشکلات محور میانی خیابان زرین کوب واقع در منطقه 10 در آینده نزدیک خبر داد و گفت: کاشت گونه های مقاوم از جمله زرشک قرمز در خیابان ارغوانیه واقع در منطقه 15 به پایان رسیده است و در در خیابان فرزانگان واقع در منطقه هفت انجام می شود.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان وی با بیان اینکه تا 30 خردادماه سال جاری 110 هزار اصله درخت در 30 زنبور کاشته می شود، افزود: اصلاح بستر خاک در ماهیان منتخب، کوددهی و بررسی 80 گونه گل و گیاه برای انتخاب بهترین گونه از دیگر اقدامات انجام شده برای اجرای این امر است. طرح.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها