کاپیتان پرسپولیس به طعنه های ساسان انصاری پاسخ داد

کاپیتان پرسپولیس به طعنه های ساسان انصاری پاسخ داد

صحبت های ساسان انصاری خطاب به کمال سغدنیا کاپیتان پرسپولیس و کنایه هایی که به او زد حالا با واکنش کمال سغدنیا همراه شده است.

بازی دو تیم همچنان حواشی دارد و در همین راستا ساسان انصاری به سراغ کمال صغنیه رفت و از او خواست که در کار بزرگترها دخالت نکند! موضوعی که حالا به پاسخ کاپیتان پرسپولیس پیوند خورده است.

هافبک پرسپولیس مدعی است دوست ندارد در مورد این بازی صحبت کند و زمان مشخص خواهد کرد. اما در پاسخ به صحبت های ساسان انصاری می گوید: به ساسان انصاری می گویم که به کار خودش فکر کند. همه اتفاقات بازی را دیدند و مردم قضاوت کردند. صحبت من کلی بود و به هیچکس بی احترامی نکردم. اولاً برادر شوهرم هم در کادر فنی فولاد است و هیچ وقت قصد بی احترامی نداشتم. من از اتفاقات این بازی و زمینه های آن انتقاد کردم.

کمال سغنیا در ادامه می گوید: آقای انصاری گفتند من در کار بزرگتر دخالت نکنم اما نمی فهمم خودش چرا دخالت کرد؟ ساسان، خوب گفتی و به عنوان بزرگتر از تو می خواهم که از کار بزرگترها دوری کنی و به کار خودت فکر کنی. شما قطعا از من بزرگتر نیستید، پس به آنچه می گویید احترام بگذارید و سعی نکنید بدون فکر کردن به آن کلمات دیکته شده را بیان کنید.

کاپیتان پرسپولیس در قسمت بعدی نقد اتفاقات فولاد آرنا می گوید: وقتی بازیکنی مرتکب خطا می شود محرومیت کامل و جریمه در نظر گرفته می شود. چرا این مشکل برای برخی مربیان نیست؟ اینطوری نمی توان فوتبال را مدیریت کرد. باز هم می گویم حرف من کلی بود و قصد بی احترامی به کسی را نداشتم. حالا اگر یکی از حرف های من ناراحت شود و آن را شخصی بگیرد، برایم مهم نیست. آنچه مسلم است جدول مسابقات است. نمرات تیم ها در نهایت نشان دهنده عملکرد آنهاست.

  56 کلاس درس در شهر رودان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تجهیز شد.

ساقیدنیا با اشاره به رفتار نیمکت نشینان و اهالی گفت: چرا باید سر و صدای یک مرداد معمولی به پا شود؟ صحنه پنالتی را همه دیدند و خوشبختانه کارشناسان آن را تایید کردند. دوست دارم روزی این اتفاق برای آنها بیفتد و پنالتی آنها لغو شود تا ببینم چگونه رفتار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید