کریم باقری اولویت خود را تصریح کرد؛ پرسپولیس

کریم باقری اولویت خود را تصریح کرد؛  پرسپولیس

فدراسیون فوتبال نمی تواند بحث حضور یا عدم حضور کریم باقری در تیم ملی را به درستی مطرح کند! این چندمین بار است که توضیحاتی در این راستا به گوش می رسد. حال ببینید احسان اصولی، یکی از اعضای هیئت مدیره و سخنگوی فدراسیون چه می گوید:

* در مورد اینکه آیا هداد عزیزی جایگزین کریم باقری در تیم ملی فوتبال ایران می شود، باید بگویم که اینطور نیست. بیل مکانیکی هم برای پرسپولیس کار می کند و طبق برخی قوانین و مقررات باید بین باشگاه و تیم ملی یکی را انتخاب کند. او باید در این مورد به ما اطلاع دهد و بحثی در مورد جایگزینی عزیزی از بیل مکانیکی وجود ندارد.

* هداد عزیزی از پیشکسوتان و چهره های سرشناس ما در فوتبال است. به جز او نفرات دیگری نیز در این سفر از استیلی دعوت شده اند اما فقط عزیزی افتخار می کند و همراه تیم به کانادا می رود. همراهی او از این باب است.

* من به این سفر نمی روم. طبق توافق با کانادا تعداد نفراتی که در این کشور تیم را همراهی می کنند 50 نفر می باشد که این افراد نیز بازیکنان، کادرفنی و سایر اعضای تیم هستند و بیش از 50 نفر به این سفر نمی روند.

* بازی با کانادا در ونکوور قطعی شده است اما در حال بررسی محل بازی با اکوادور هستیم. این موضوع هنوز حل نشده است. فدراسیون ها، دو تیم و مربیان آنها به توافق نهایی رسیده اند اما ما در حال ادامه بحث در زمین در کانادا هستیم. مکان بازی ایران و اکوادور در این کشور هنوز قطعی نشده است و امیدواریم این مشکل حل شود.

  اجرای 345 طرح آبرسانی روستایی با وام 300 میلیارد تنی در استان کرمانشاه

* در مورد بقیه دعوت شدگان به کانادا هم باید بگویم که به دلیل کار و مشکلات نتوانستند آمادگی خود را برای همراهی اعلام کنند. تنها پیشکسوتی که تیم را در این سفر همراهی می کند هداد عزیزی است. البته ممکن است برخی از جانبازان شما به تنهایی به کانادا بیایند.

* غیبت باقری در تیم ملی قطعی نشده و اگر خودش در رسانه ها اعلام می کرد اولویتش پرسپولیس است، چنین چیزی را به ما نمی گفت. ما امیدواریم که آن را با اسکوچیچ داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید