کشتی جنگی جهان 5 نماینده کشتی ایران به نیمه نهایی راه یافتند

ساعت: 13:08
تاریخ انتشار: 14/01/1400
کد خبر: 1786353

دومین دوره مسابقات پنج گانه سی و پنجمین دوره مسابقات کشتی نظامیان جهان (سیسم) صبح امروز (دوشنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج نمایندگان کشورمان تا این لحظه به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم محمد باکر یخکشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل رفیق الاسلام از بنگلادش با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. او در این مرحله با برنده جدال هاروتون مانوکیان از ارمنستان و نماینده سوریه مبارزه می کند.

در وزن 70 کیلوگرم محمدمهدی یگانه جعفری در دور نخست آکاش احمد از پاکستان را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با برنده مبارزه آرمان اندرسیان از ارمنستان و کریستوس کریستوفوریدیس از یونان مبارزه خواهد کرد.

در دسته تا 79 کیلوگرم که 6 نفر شرکت می کنند مسابقات به صورت دوره ای در دو گروه سه تیمی و باچمن تیموری در A در دور اول با نتیجه 10 بر صفر حرایرعلی هانیان از ارمنستان و در دور دوم با نتیجه 13 بر صفر انس الخالدی از سوریه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله به مصاف دولاش شوقی از الجزایر می رود.

در دسته منهای 92 کیلوگرم که 7 نفر شرکت می کنند مسابقات به صورت دوره ای در دو گروه سه و چهار نفره برگزار می شود و محمدحسین میرباقبان در گروه B در دور اول با نتیجه 11 بر محمد عادل ارشاد از پاکستان را شکست داد. : 0. مقابل آندریس اوزولس از لتونی باشد. با توجه به پیروزی نماینده کشورمان، تصمیم گرفته شد تا او به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

  معرفی فرودگاه های استانبول و امکانات آنها

در وزن 125 کیلوگرم یداله محبی در دور نخست با نتیجه 10 بر 8 از سد لیو و گوورگیان ارمنستان گذشت و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله در جدال چمبر محمد سالیو از گینه و کوبارکالیانا از سریلانکا به مصاف برنده می رود.

دیدگاهتان را بنویسید