کشف ۱۴۰ میلیاردی کالای قاچاق در آب های خلیج فارس

فرمانده مرزبانی خوزستان خبرداد؛

فرمانده مرزبانی خوزستان از عملیات موفقیت آمیز دریابانان ماهشهر علیه قاچاقچیان و توقیف ۲ فروند شناور باری حاوی محموله بزرگ کالای خانگی در آب‌های شمال خلیج فارس خبر داد.


به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سردار لطفعلی پاکباز در گفت‌وگویی رسانه ای اظهار کرد: مأموران پایگاه دریابانی ماهشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اجرای طرح مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق رعد ۱۲، در یک عملیات برنامه ریزی شده و حین کنترل شناورهای عبوری در آب‌های شمال خلیج فارس ۲ فروند شناور باری حامل کالای قاچاق که به سمت بندر هندیجان در حرکت بود را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به اینکه شناور توقیف شده از مبدا کشورهای حوزه خلیج فارس قصد ورود به گمرک بندر هندیجان را داشته، تصریح کرد: در بازدید مأمورین از این شناور، تعداد ۱۸۰ دستگاه کولر گازی اسپیلت ۳۰ دستگاه ماشین لباسشویی و ۳۰ دستگاه جارو برقی که به صورت قاچاق و به قصد توزیع در بازار داخلی بارگیری شده بود کشف کردند.

سردار پاکباز در پایان با اشاره به دستگیری ۶ متهم در این رابطه بیان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال برآور کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع قانونی شدند.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید