کشوری پایدار با استقلال اقتصادی است


ساعت: 11:45
تاریخ انتشار: 1401/04/02
کد خبر: 1878011

آیت الله رئیسی در بازدید از پتروشیمی خراسان:

آیت الله رئیسی گفت: کشوری می تواند مستقل و پایدار باشد که استقلال اقتصادی و تولید عالی داشته باشد و دستی در مقابل بیگانگان نداشته باشد و در نتیجه اقتصادی مقاوم در برابر تکانه های اقتصادی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش عصرترک، آیت الله رئیسی رئیس جمهور دقایقی پیش در بازدید از پتروشیمی خراسان از نزدیک در جریان روند توسعه این واحد تولیدی قرار گرفت و دستورات لازم را برای رفع مشکلات آن صادر کرد.

وی در بازدید از این واحد تولیدی که از سال 96 آغاز به کار کرده است، گفت: توسعه این واحد تولیدی نیازمند کار جهادی و انقلابی است.

وی ضمن شنیدن دغدغه ها و دغدغه های کارکنان پتروشیمی هراسان با ابراز خرسندی از حضور این بستگان گفت: تلاش شما کارگران و کارکنان این واحد تولیدی موجب ایجاد صلابت، امنیت و عزت کشور خواهد شد. “

رئیس جمهور افزود: کشوری می تواند مستقل و پایدار باشد که استقلال اقتصادی و تولید عالی داشته باشد و در مقابل بیگانگان انگشتی نداشته باشد و در نتیجه دارای اقتصادی مقاوم در برابر شوک های اقتصادی باشد.

آیت الله رئیسی با تقدیر از همه مدیران این مجتمع پتروشیمی گفت: اقداماتی از جمله جایگزینی پساب با آب شرب مصرفی در حال حاضر در این واحد تولیدی، افزایش تولید و اشتغال و رفع مشکل مسکن کارگران برای توسعه این واحد تولیدی الزامی است.

  عکس های هوایی از اجرای سرود سلام فرمانده در کرمانشاه

رئیس جمهور همچنین بر لزوم استفاده از نیروهای بومی در طرح توسعه پتروشیمی خراسان تاکید کرد.

انتهای پیام/ گ

دیدگاهتان را بنویسید