کمترین انتقام خون شهید سلیمانی، خروج آمریکا از منطقه است

ساعت: 13:42
تاریخ انتشار: 1300/10/18
کد خبر: 1798856

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: کمترین انتقام خون شهید سلیمانی خروج آمریکا و استکبار جهانی از منطقه است که این امر توسط جوانان مسلمان و جهادگران منطقه محقق خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرلشکر سید یحیی صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در همایش دفاعی که امروز شنبه (شنبه) در سازمان صنعت دفاعی برگزار شد، گفت: بدانید چه باید کرد. بیایید بگوییم و چی من نمی دانم.

وی ادامه داد: به نظر من بزرگترین دستاورد سیاسی و انسانی انقلاب اسلامی دفاع مقدس و جبهه است. مقاومت در سوریه، عراق و یمن، ساختن افرادی در تراز انقلاب اسلامی، همچون حاج قاسم سلیمانی و عباس بابایی، پیشگام امنیت و اقتدار ایران و اسلام بوده است.

سرلشکر صفوی حاج قاسم سلیمانی خود را یگانه چهره حاکمیت انقلاب اسلامی می داند و می گوید: حاج قاسم سلیمانی و حکومتش می تواند الگوی حکومت داری در شرایط سخت و نابرابر جنگ باشد، او الگوی مقاومت و مقاومت است. مقاومت و چراغ راهنمایی برای مقابله با توطئه ها ناهمسان دشمن و شکست استکبار جهانی است و کمترین انتقام خون شهید سلیمانی خروج آمریکا و استکبار جهانی از منطقه است که جوانان مسلمان و جهادگران منطقه محقق خواهد شد.

وی با اشاره به خروج آمریکا از افغانستان گفت: ما شاهد فرار مفتضحانه آمریکا از افغانستان بوده ایم که همه نشانه های زوال آمریکا و تحقق اهداف بزرگ اسلام است.

مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: با اينكه خون شهید سلیمانی و مدافعان حرم به دست بدترین دشمنان خدا ریخته شد، اما خون این شهدا شکست های پی در پی را برای آمریکا به همراه خواهد داشت و خون این شهدا نویدبخش پیروزی های بعدی انقلاب اسلامی خواهد بود. نوید شکست های پی در پی را به آمریکا و محور یهودی-عربی و دولت های مرتجع منطقه می دهد.

  بایدن باید تحریم های ایران را تشدید کند

سرلشکر صفوی گفت: امیدواریم با جهاد تبیین و نهضت خاطره بتوانیم مظلومیت ملت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم تا از جنایات استکبار جهانی علیه ملت ایران آگاه شوند. درون و فراتر از آن.”

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به مجاهدت های رزمندگان در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: کسانی که در شلمچه و کربلای 5 جنگیدند اگر در کربلا بودند در کنار امام حسین(ع)ع) با کافران جنگیدند.

سرلشکر صفوی حاج قاسم سلیمانی آموزش وی یافته های مکتب ائمه انقلاب اسلامی را یافت و گفت: حاج قاسم به بیانات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به خوبی و به درستی گوش داد. آموزش این در دست ولی فقیه بود و ایشان توانستند تدابیر خود را به خوبی اجرا کنند و از شر سوریه و عراق خلاص شوند. داعش صرفه جویی.

انتهای پیام/ ک

دیدگاهتان را بنویسید