کمک به رونق تولید جزو اهداف اصلی سفر به کرمان است

رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به کرمان:

رئیس قوه قضائیه گفت: یکی از اهداف سفرم به استان کرمان برای رونق تولید است تا در جهت رفع موانع کسب و کار و افزایش تولید بتوانیم کمکی داشته باشیم.


به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای صبح روز ۱۰ آبان ماه در بدو ورود به کرمان در فرودگاه بین‌المللی هاشمی رفسنجانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: کرمان یک استان پرظرفیت است و برای ارائه خدمت بهتر در حد امکان به این خطه سفر کرده‌ام.

او ادامه داد: استان کرمان در شرایط کنونی رتبه اول در صادرات غیرنفتی را دارد، همچنین این خطه دارای ظرفیت‌های خدادادی زیادی مثل معادن و کشاورزی است که می‌توان از آنها استفاده کرد و در این راستا قوه قضائیه می‌تواند در برخی امور مستقیما و بعضی امور با کمک دولت و مجلس خدمت رسانی کند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به پهناوری استان کرمان از لحاظ وسعت عنوان کرد: این استان نیازمند به خدمات بیشتر قضائی، ثبتی و پزشکی قانونی است و طبق گزارشات باید در هر سه زمینه اقدامات بزرگتری داشته باشیم لذا با مدیران عالی قوه قضائیه به همه شهرستان‌های استان سفر می‌کنیم ضمن خدا قوت گویی به همکارانمان، مشکلات مردم در این راستا را بررسی نموده تا خدمت بهتری ارائه دهیم.

او با اشاره به اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی اظهار کرد: یکی از اهداف سفرم به استان کرمان برای رونق تولید است تا در جهت رفع موانع کسب و کار و افزایش تولید بتوانیم کمکی داشته باشیم.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید