کوین اسپیسی جایزه یک عمر دستاورد را در تائورمینا ایتالیا دریافت می‌کند

اهداکنندگان این جایزه از کوین اسپیسی به عنوان یادگاری جاودانه از تاریخ سینما و تئاتر یاد کردند که شایسته ادامه کارش است.

به گزارش خبرگزاری موج


به گزارش ورایتی، کوین اسپیسی جایزه یک عمر دستاورد را در تائورمینا، سیسیل دریافت کرد. این جایزه بخشی از جوایز ملل است که با همکاری مجلس سنای جمهوری ایتالیا و منطقه سیسیل اعطا می شود. جرارد دوپاردیو، آبل فرارا و کلودیا کاردیناله از جمله شخصیت هایی هستند که قبلا این جایزه را دریافت کرده اند.

این جایزه به اسپیسی می رسد که در سال های اخیر به دلیل اتهامات تجاوز جنسی در خبرها بوده و در ماه های اخیر سعی در بازگشت به دنیای سینما داشته است. او مصاحبه های مردمی انجام داده و در فیلم تماس دیده می شود. او همچنین در یک فیلم آمریکایی به نام «پیتر فایو هشت» بازی کرد که برای اولین بار در فیلادلفیا به نمایش درآمد.

اهداکنندگان این جایزه از کوین اسپیسی به عنوان یادگاری جاودانه از تاریخ سینما و تئاتر یاد کردند که شایسته ادامه کارش است.

اسپیسی همچنین اخیرا به عنوان مهمان افتخاری جشنواره معتبر فیلم زردآلو طلایی در ایروان ارمنستان معرفی شد.

این بازیگر همچنان با پیامدهای این ادعاها دست و پنجه نرم می کند زیرا در یک پرونده مدنی که توسط بازیگر آنتونی راپ در ایالات متحده تشکیل شده است و همچنین یک پرونده جنایی در بریتانیا به ادعای 5 مرد بی گناه شناخته شده است. یک پرونده مدنی دیگر در بریتانیا قرار است در سال 2025 رسیدگی شود.

مراسم اهدای جوایز در تائورمینا که اسپیسی در آن روی صحنه خواهد رفت، در تاریخ 21 ژوئیه (31 ژوئیه) در طول جشنواره تابستانی شهر تاریخی سیسیل برگزار می شود و ارتباطی با جشنواره فیلم تائورمینا ندارد که از 13 جولای برگزار می شود. تا 19 (23 تا 29 ژوئیه).



آیا این خبر مفید بود؟