گرجی ها به عنوان قهرمان اروپا به آنها خیانت کردند!

روز جدید :

ورزش سه: هزاران هوادار خوشحال گرجستان عصر سه شنبه در میدان مرکزی تفلیس پایتخت این کشور گرد هم آمدند تا از تیم ملی خود استقبال کنند.

گرجی ها به عنوان قهرمان اروپا به آنها خیانت کردند!

بازیکنان گرجستان به دلیل عملکرد هیجان انگیز خود در یورو 2024 مورد استقبال گرم هواداران خود قرار گرفتند. گرجستان در مرحله گروهی 2-0 پرتغال را شکست داد، اما در مرحله یک هشتم نهایی 4-1 به اسپانیا شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
«مردم گرجستان سرشار از شادی هستند. من همچنین به عنوان یک شهروند معمولی گرجستان بسیار خوشحال هستم.

بازیکنان قبل از روی صحنه رفتن در کنار رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور در مقابل هزاران نفر در میدان آزادی تفلیس، با تشویق هواداران در اتوبوسی روباز در خیابان های تفلیس مواجه شدند.
سالومه زورابیشویلی، رئیس جمهور گرجستان، به هر بازیکن مدال افتخار، یکی از بالاترین جوایز غیرنظامی گرجستان، اهدا کرد. زورابیشویلی گفت: “امروز یک معجزه است. این گرجستانی است که من می خواهم.”

در آوریل امسال گرجستان موفق شد برای اولین بار در تاریخ با شکست یونان در ضربات پنالتی در مرحله پلی آف جواز حضور در جام ملت های اروپا را کسب کند.

گرجی ها به عنوان قهرمان اروپا به آنها خیانت کردند!

تیم تحت هدایت ویلی سانیول در گروه F یورو با تیم های ترکیه، پرتغال و جمهوری چک هم گروه شد.

گرجستان در مرحله یک هشتم نهایی عملکرد خوبی داشت و ابتدا با یک گل از اسپانیا پیش افتاد اما 4 گل دریافت کرد و نتیجه مسابقه را واگذار کرد تا از این رقابت ها سر به زیر بکشد.