گروه‌های مرجع نقش اساسی در افزایش مشارکت مردمی در انتخابات دارند

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: گروه‌های مرجع نقش اساسی در افزایش امید، مشارکت مردمی و اعتماد در انتخابات ایفا می‌کنند.


به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد سبحان حسنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام در جمع فعالین سیاسی ستادهای انتخاباتی در شهرستان ایوان گفت: گروه‌های مرجع نقش اساسی در افزایش امید، اعتماد و افزایش مشارکت های مردمی در انتخابات با تبیین دستاوردها و اقدامات نظام ایفا می کنند.

وی با تشکر از حضور پرشور و نشاط مردم در مراسم ۱۳ آبان در شهرستان ایوان و دیگر نقاط کشور روز ۱۳ آبان را روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که در رأس آن آمریکای جهان خوار است بر‌شمرد و افزود:  هدف ما این بود که در خدمت دوستان به پاس خدمات و تلاش‌هایی که در گذشته داشتید به دنبال استقرار دولت خدمتگذار از شما دوستان قدردانی داشته باشیم.

وی ادامه داد: عناصر سیاسی که محرک مباحث سیاسی هستند با کارکردها و فعالیت‌های خود نشاط اجتماعی و پویایی سیاسی جامعه و امید و سرزندگی را گسترش خواهند داد و  شما عزیزان سردمدار تغییر در چهارچوب نظام و قانون اساسی هستید نوع نگاه شما استمرار منویات حضرت امام (ره ) و مقام معظم رهبری و انشاء‌الله افزایش توان و قدرت نظام اسلامی است.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: یکی از رخدادهای مهم سیاسی و اجتماعی همین انتخابات مجلس شورای اسلامی است و نقش  شما به عنوان گروه‌های مرجع در جامعه برای افزایش امید ، اعتماد و مشارکت مردم بقای انقلاب اسلام را تضمین نموده و دشمنان انقلاب را که  در حوزه ی رسانه و عملیات روانی برای تأثیر بر دیدگاه‌ها و نگرش مردم تلاش می‌کنند مأیوس خواهد کرد و انتظار است که دوستان نقشی را که تا‌کنون داشتند ادامه دهند‌.

وی با اشاره به وجود مشکلات و نارسایی‌هایی که در جامعه وجود دارد به مشکلات و موانع سر راه دولت نیز اشاره کرد و گفت: ما فشارهای و تحریمهای بسیاری داریم، گذشته از بدهی‌هایی که میراث دولت قبل بوده جاهایی در کشور باید تقویت شود و به لحاظ دفاعی و افزایش سطح بازدارندگی و مواردی که کشور به آن نیاز دارد اقدامات خوبی را در دولت شاهد بودیم که البته نیاز به اطلاع‌رسانی و انعکاس آنها به مردم داریم و البته باید مطالبات و مشکلات مردمی را هم در نظر بگیریم.

حسنی با تأکید بر شرایط خاص سیاسی و مسائل امنیتی و تحولات سیاسی منطقه اشاره داشت و بیان داشت: مردم به خوبی در حال رصد تحولات منطقه هستند و البته باید با ایجاد انگیزه در بین مردم عزیز و همیشه در صحنه، انشاء الله پیروزی در آینده نزدیک وعده خداوند متعال است‌.

در این نشست فرماندار ایوان و اعضای جلسه به بیان دیدگاهها و نظرات و مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید