گزارش یک روزنامه ایران از جزئیات و دلیل بازداشت حسین شنبه زاده

گزارش یک روزنامه ایران از جزئیات و دلیل بازداشت حسین شنبه زاده

روزنامه ایران جزئیاتی از بازداشت حسین شنبه زاده را منتشر کرد.

به گزارش ایران، شنبه زاده پس از آزادی از زندان، اهانت به مقدسات اسلام و اهل بیت(ع) را از سر گرفت و با سازمان جاسوسی اسرائیل نیز همکاری کرد.
اخبار مرتبط

اسامی جاسوسان اسرائیل در ایران، مصر و عراق به دست کتائب قسام افتاده است.

جزئیات جدید از خرابکاری موساد در وزارت دفاع; نظارت بر جاسوس برنامه ریزی شده 1993

فرد موهن به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که از چهره های سرشناس براندازان سایبری به شمار می رود، در حین فرار از کشور در اردبیل دستگیر شد. بر اساس گزارش رسانه ها، وی در گفتگوی تلفنی با خانواده اش دستگیری خود را تایید کرده است.

او از طریق یکی از شبکه های اجتماعی با افسران بلندپایه سرویس جاسوسی موساد ارتباط برقرار می کرد و تحت عنوان فعالیت تحریریه، اطلاعات مورد نیاز موساد را از داخل کشور جمع آوری می کرد.

در حالی که جریان رسانه ای مرتبط با مخالفان به دنبال تعمیم دلیل بازداشت وی به اظهارات ضدانقلابی وی بود، اما نوشته ها و اظهارات شنبه زاده در شبکه اجتماعی ایکس اغلب توهین آمیز و توهین آمیز به اهل بیت (ع) از جمله من علی را دارم. الف) منتشر می شود.

مشکلی که پیش از این انتقادات بسیاری را از سوی نهادهای مسئول در این حوزه به همراه داشت.

این مرد ختاک در تیرماه 1401 به جرم اهانت به مقدسات به زندان رفت و به 3.5 سال حبس محکوم شد اما سرانجام پس از یک سال با پیشنهاد قوه قضائیه از جمله عفو از زندان آزاد شد.

اما پس از آزادی از زندان مجدداً شروع به توهین به مقدسات اسلام و اهل بیت(ع) کرد و با سازمان جاسوسی اسرائیل نیز همکاری کرد.