گشایش دوازدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی در جزیره مرجانی کیش


ساعت: 10:30
تاریخ انتشار: 1301/03/24
کد خبر: 1855838

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی با حضور حدود 100 شرکت و مجموعه فعال در حوزه دریایی و دریانوردی در جزیره کیش افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از هرمز; این نمایشگاه با حضور “حسن باک محمدلو”; معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، حسین شیوا; مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران و جمعی از مسئولان استانی و جامعه دریانوردی به ارائه توانمندی ها و دستاوردها و توانمندی های فنی و نوآوری های شرکت های داخلی فعال در حوزه امور دریایی و دریایی پرداختند.

بر اساس این گزارش، توسعه اقتصاد دریایی، توسعه صنعت دریایی، تجارت در کشتیرانی، طراحی، کشتی سازی، بنادر، حمل و نقل دریایی، شیلات، محیط زیست، گردشگری و مناطق فراساحلی، ایجاد تعامل بیشتر با نخبگان دریایی، ارتقاء سطح علمی و صنعتی حوزه دریایی و دریایی ترویج فرهنگ دریانوردی و جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی و بومی سازی صنعت دریایی کشور از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه که در زمینی به مساحت 18000 متر مربع برپا می شود، علاوه بر حضور 100 شرکت و مجتمع فعال در حوزه دریایی و دریانوردی، هفت مجتمع و شرکت دانش بنیان فعال در صنعت دریایی خود را ارائه کردند. قابلیت ها و ظرفیت ها .

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان منطقه آزاد کیش، شورای عالی دریانوردی و انجمن مهندسی دریانوردی ایران و با حضور فعالان داخلی و بین المللی صنعت دریایی تا خرداد ماه دایر است. 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش.

  مخالفت مجلس با دو فوریت لایحه حذف 4200 تومانی

در این دوره از نمایشگاه گشت های دریایی خصوصی و عمومی با حضور بازدیدکنندگان به ویژه برای بازدید از کشتی جماران و دیگر دستاوردهای نیروی دریایی کشور در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید