۱۳ آبان روز شکست هیمنه آمریکا است

استاندار ایلام با بیان اینکه ۱۳ آبان روز شکست هیمنه آمریکا است گفت: جنایات اسرائیل در غزه با هدف سرپوش گذاشتن بر شکست در عملیات طوفان الاقصی است و نابودی اسرائیل حتمی است.


به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: مردم استان ایلام امروز همگام با سایر استان‌های کشور بار دیگر حماسه آفریدند.

وی اظهار کرد: راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ماه امسال به دلیل جنایات رژیم صهیونسیتی بسیار متفاوت‌تر و پرشور از گذشته است.

بهرام‌نیا با محکوم کردن این جنایات افزود: رژیم صهیونسیتی کشتار کودکان و زنان را افتخار خود می‌داند و بدلیل شکست عمیق در عملیات طوفان الاقصی و سرپوش گذاشتن بر آن، دست به چنین اقدامات ضدبشری زده است.

استاندار ایلام ادامه داد: حامیان اصلی این رژیم یعنی آمریکا دست از جنایات خود برنداشته و در طول تاریخ انقلاب اسلامی نیز از این هیچ تلاشی برای فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نکردند.

نماینده عالی دولت در استان اضافه کرد: حضور امروز مردم در این راهپیمایی جواب محکم دیگری به اقدامات ضد استکباری است و انزجار خود را هم از امریکا و هم از رژیم کودک کش اسرائیل اعلام کردند.

وی با اشاره به فرموده رهبر فرزانه انقلاب که میدان غزه و اسرائیل میدان حق و باطل است، گفت: راه رژیم صهیونسیتی و آمریکا راه باطل است و نابودی اسرائیل حتمی است.          آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید