۱۳ نقطه پرتصادف آذربایجان‌ شرقی در انتظار رفع شدن است

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت: ۶۵ نقطه پر تصادف داشتیم که تنها ۱۳ مورد از آن‌ها رفع نشده و امیدواریم بتوانیم تا سال آینده تمام نقاط پرتصادف را مرتفع کنیم.، اورجعلی علیزاده در جلسه شورای شهر تبریز اظهار کرد: استان آذربایجان شرقی با مساحت حدود ۴۵ هزار کیلومتر مربع و جمعیت حدود ۴ میلیون نفر با ۲۱ شهرستان، ۷۰ شهر ۲۷۱۰ روستا قطب صنعتی، کشاورزی و معدنی شمال غرب کشور با دو پایانه مرزی جلفا و نوردوز محل اتصال کشورهای قفقاز و با قرار گرفتن در مسیر کریدورهای حمل و نقل بین المللی نقش مهمی را در امر حمل و نقل ایفا می‌کند.

وی گفت: در مجموع دو وظیفه نگهداری و حراست از جاده‌های مواصلاتی استان و سیاست گزاری حمل و نقل در حوزه کالا، مسافری و ترانزیت برعهده این اداره کل است. 

علیزاده همچنین افزود: ۱۰ درصد آزاد راه‌های کشور در استان ما قرار دارند. 

وی ادامه داد: نزدیک به ۶۵۰ هزار تن آسفالت در محورهای مواصلاتی استان شامل ۴۵۰ هزار تن در محورهای شریانی و ۲۰۰ هزار تن در راه‌های روستایی در سال جاری آسفالت ریزی شده است. 

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی در رابطه با ایمنی جاده‌ها گفت: ۶۵ نقطه پر تصادف داشتیم که تنها ۱۳ مورد از آن‌ها رفع نشده و امیدواریم بتوانیم تا سال آینده تمام نقاط پرتصادف را مرتفع کنیم.
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید