۲۵۰۰ میلیارد ریال برای جبران خسارات سیل مازندران اختصاص یافت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: رئیس جمهور فعلی 2500 میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل در مازندران اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری مازندران موج

فرج الله فتح الله پور از صدور دستور اعطای 2500 میلیارد ریال از سوی سرپرست رئیس جمهور برای جبران بخشی از خسارت سیل در جاده چالوس و جاده سوادکوه خبر داد و اظهار داشت: سرپرست ریاست جمهوری از نخستین ساعات پس از وقوع دو حادثه سیل در چالوس. جاده و سوادکوه با کمک اوضاع را زیر نظر داشت.

وی ادامه داد: با عنایت ویژه دکتر محبر و پس از پیگیری و تاکید وی در روزهای اخیر، اعتبار قابل توجهی برای جبران بخشی از خسارات وارده به زیرساخت های این 2 محور و ارائه تسهیلات به زیرساخت های این 2 محور اختصاص یافت. قربانیان تصادف

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران تصریح کرد: این وام 2500 میلیارد ریالی پس از انجام مراحل اداری به زودی در اختیار استان قرار می گیرد و بر اساس اولویت ها برای کمک به رفع مشکلات این دو منطقه هزینه می شود.

وی خاطرنشان کرد: سرپرست رئیس جمهور در روزهای پنجم خرداد و پانزدهم تیرماه پس از آبگرفتگی جاده چالوس و جاده سوادکوه در گفتگوی تلفنی با استاندار مازندران بر تسریع در امدادرسانی و ارزیابی خسارت برای تامین اعتبارات لازم تاکید کرد. وعده داده شده بود اکنون شاهد تخصیص 2500 میلیارد ریال هستیم.آیا این خبر مفید بود؟