۵۰۰ میلیارد ریال تتر برای آزادی گروگان درخواست شدآگاهی پلیس:

رئیس پلیس آگاهی کلانشهر گفت: فردی که برای گرفتن 500 میلیارد ریال ربوده شده بود توسط پلیس دستگیر شد.

500 میلیارد ریال برای آزادی گروگان ها مطالبه شد

به گزارش خبرگزاری موج


، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش زن جوانی هراسان با مراجعه به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان اعلام کرد که سه روز پیش به همراه همسرش به تهران آمده است. برای ملاقات برادرش از خانه خارج شده بود اما دیگر برنگشت و تلفن همراهش خاموش بود تا اینکه ساعتی پیش شماره ناشناس با تلفن همراه این زن تماس گرفت و مدعی شد که همسرش را ربوده و او را تهدید به قتل کرده است. خواستار پرداخت 500 میلیارد ریال تتر شد

وی اظهار داشت: با دریافت این راهنمایی تیمی از پزشکان قانونی لشکر یازدهم پلیس اطلاعات وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی دریافتند همسر این زن قبل از قطع شدن تلفن همراه برادرش برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان رسول اکرم (ص) مراجعه کرده است. در ادامه تیم پلیس آگاهی به محل مورد نظر مراجعه و با بررسی دوربین های مداربسته اطراف بیمارستان متوجه شدند که سه جوان سوار بر خودروی پژو 405 ناگهان مقابل این فرد توقف کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده و به زور سوار خودرو کرده و وی را ربودند.

ولی پور گودرزی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که فرد ربوده شده با آدم ربایان اختلافات مالی گسترده ای داشته و یک دوست مشترک دارند که از درگیری آنها باخبر بوده است. از سوی دیگر با توجه به اقدامات فنی، خودروی سواری «پژو 405» در محور هش به سمت زاهدان حرکت کرد.

رئیس پلیس در این شعبه تحقیقات، کارآگاهان به سراغ دوست مشترک آدم ربا و آدم ربایان رفتند. این فرد به آنها گفت که فرد ربوده شده قرار است 50 میلیارد ریال برای رفع مشکلات مالی که با آدم ربایان داشته به حساب آنها واریز کند. .. اما او این کار را نکرد و وقتی این سه جوان از دریافت پول ناامید شدند، قصد ربودن او و اعدامشان را داشتند.

وی افزود: متهمان در تحقیقات پلیسی وقتی متوجه شدند پلیس قصد دستگیری آنها را دارد، گروگان ها را بدون دریافت پول آزاد کردند و هر کدام به سمتی متواری شدند که فرد ربوده شده با اتوبوس بین شهری به سلامت به تهران بازگشت. پس از آزادی گروگان ها، تحقیقات تیم کارآگاه اداره یازدهم آگاهی تهران بزرگ برای دستگیری سه آدم ربا ادامه دارد.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها


نظرات ارسالی شما پس از تایید خبرگزاری موج در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

پیام های حاوی افترا و افترا منتشر نخواهد شد.

پیام های غیر فارسی و غیر مرتبط ارسال نمی شود.