10 سناتور آمریکایی خواستار «تحریم اجباری» نفتکش‌های ایرانی شدند

10 سناتور آمریکایی فراخوان دادند

روز جدید سناتور جمهوری خواه افراطی آرکانزاس به همراه 9 سناتور جمهوری خواه دیگر در نامه ای به رئیس جمهور آمریکا خواستار «تحریم اجباری» نفتکش های ایرانی شدند.

تام کاتن، سناتور جمهوریخواه آرکانزاس به همراه 9 سناتور جمهوریخواه دیگر در نامه ای به جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، خواستار «تحریم اجباری» نفتکش های ایرانی شدند.

این نامه علاوه بر تام کاتن، توسط سناتور تنسی مارشا بلکبرن، سناتور آیووا، چاک گراسلی، سناتور کارولینای شمالی، تام تیلیس، تنسی بیل هگرتی، آیووا ارنست از آیووا و تد کروز تگزاس، جیمز اوکلاهما براون از ایندیانا و جان کورنین از ایندیانا امضا شده است. تگزاس.

سناتورها با اعلام اینکه تعداد نفتکش های ایرانی در حال افزایش است، خواستار تحریم نفتکش ها شدند.

ده قانونگذار آمریکایی همچنین از رفتار دولت بایدن با ایران انتقاد کرده و گفته اند که از ژانویه گذشته تاکنون علیه افزایش قابل توجه صادرات نفت ایران اقدامی نکرده است.

در این نامه آمده است که رویکرد دولت آمریکا باید مالکان نفتکش و مشتریان آنها در چین را در معرض خطر بیشتری در اقدامات غیرقانونی خود قرار دهد.

برخی ادعاهای ضد ایرانی تکرار می شود: «فروش نفت ایران منابع مالی برای این کشور فراهم کرده و اهرم های مهم آمریکا را علیه ایران به دست می گیرد. همچنین ایرانی ها را تشویق کرد که مذاکرات در وین را از مسیر اصلی خود منحرف کنند و به دنبال سلاح های هسته ای ادامه دهند.

  منشا افزایش بی سابقه قیمت خودرو کجاست؟ / از جستجوی جعلی تا قیمت های دو رقمی

دیدگاهتان را بنویسید