4 مورد علائم هشدار دهنده در پرسپولیس

4 مورد علائم هشدار دهنده در پرسپولیس

یحیی گل محمدی از 9 بازیکن تیم امید دعوت کرد تا برای بازی مقابل فولاد به ورزشگاه شهید کاظمی بیایند. او این دعوت را بدون 6 بازیکن ملی پوش و سه مصدوم در ترکیب خود انجام داد اما ناگهان با غایبان بیشتری مواجه شد.

احمد گوهری بازیکنی است که دیروز گزارش شده بود به کرونا مبتلا شده است اما تنها او نیست که با علائم کووید در خانه مانده است. شنیده ها حاکی از آن است که سیامک نعمتی نیز به کرونا مبتلا شده و برای بازی دیروز به ورزشگاه شهید کاظمی نرفت.

جالب اینجاست که این دو بازیکن به خصوص گوری مدعی هستند که در جایی غیر از تمرین این تیم حضور نداشته اند و اگر به کرونا مبتلا شده اند از محل تمرین این تیم بوده است. این در حالی است که مهدی عبدی روز گذشته علیرغم حضور در ورزشگاه کاظمی به میدان نرفت و به همین دلیل شایعاتی درباره او نیز شکل گرفته است. به نظر می رسد مهاجم پرسپولیس علائم سرماخوردگی دارد. نکته جالب اینکه روز گذشته نعمتی و گوری برای حضور در این بازی اعلام آمادگی کردند اما به دلیل مثبت بودن تست و علائم مشهود، باشگاه پرسپولیس با این درخواست موافقت نکرد.

همچنین پس از بازگشت رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس از کربلا، گمانه زنی هایی مبنی بر ابتلای وی به کرونا شنیده شد اما گزارش ها حاکی از آن است که درویش امروز وارد باشگاه شده و در شرایط خوبی به سر می برد. علایم رضا درویش هم سرد است و فکر می کند کرونا ندارد. البته تست مثبتی در این زمینه ارائه نشده است.

  احمدی نژاد باید ایران را ترک کند تا رادیکال تر شود احتمال حذف او از هیئت تشخیص بسیار زیاد است.

انتظار می رود تست دو بازیکن پرسپولیس تا 72 ساعت آینده منفی شود و به زمین بازگردند اما باید دید مقابل گل گهر به میدان می روند یا خیر.

ابتلای دو بازیکن و علائم سرماخوردگی چند بازیکن دیگر دغدغه و چالش جدید کادرفنی پرسپولیس است و حالا می ترسند این بیماری واگیردار به سایر بازیکنان هم سرایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید