7 میلیون پاداش خانوار + جزئیات

7 میلیون پاداش خانوار + جزئیات

مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه از 27 میلیون فاکتور صادر شده بیش از 7 میلیون فاکتور پاداش داده شده است، گفت: اگر در هزینه ها صرفه جویی کنیم در تابستان خاموشی نخواهیم داشت.

برنامه تلویزیونی خط اول شامگاه شنبه به موضوع برنامه های شرکت توانیر در روزهای پیک مصرف برق اختصاص داشت که با حضور آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر به بحث و تبادل نظر پرداخت.

مجری: آقای کوردی، طرح پاداش پس انداز که امسال اجرا می شود، در سال های گذشته متفاوت اجرا شده است. آیا می توانید تفاوت بین آنها را بگویید؟

کردی: پارسال برای مشترکینی بود که زیر مدل مصرف می کردند و کم می کردند یعنی زیر مدل سال قبل بودند و در سال 1400 زیر مدل مصرف می کردند. خوب امسال این طرح گسترش یافت تا کسانی که تا دو و نیم برابر مدل مصرف داشتند، فقط بالای دو و نیم مشمول این طرح نمی شوند، زیر دو و نیم برابر اگر مصرف خود را کاهش دهند. نسبت به مدت مشابه پارسال.اگر بدهند عملاً پاداش تعلق می گیرد.بونوس ما قابل توجه است از 2000 تومان شروع می شود مثلاً کسانی که واقعاً نصف مدل را استفاده کرده اند اگر کم کنند شامل 2000 می شود. تومان 500 تومان یعنی حداقل 500 تومان و حداکثر چیزی حدود 2000 تومان اعداد و ارقامی که همکارانم الان ذکر کردند، اگر بخواهم دقیقاً به شما بگویم از 21 میلیون و 834 هزار فاکتور صادر شده، 7 میلیون و 564 هزار فاکتور قابل قبول بوده است. برای پاداش در سال گذشته از 100 میلیون فاکتور صادر شده حدود 101 میلیون فاکتور صادر شده است که 40 میلیون آن واقعاً مشمول پاداش هستند که 35 درصد است، خواهیم دید که انشاءالله تا الان به بالای 45 درصد خواهیم رسید. 35 درصد از مشترکانی که حسابشان با رقمی حدود 400 میلیارد تومان صادر شده است مشمول دریافت پاداش بوده اند. یک یادآوری دارید، ما بیش از دو ماه و تقریباً 6 روز این طرح را خواهیم داشت، یعنی. فکر می کنم اعداد رشد خواهند کرد. سال گذشته چیزی حدود 1357 میلیارد تومان عملاً دستمزد این طرح را داشتیم. امسال قطعاً بالای 2500 تا 3000 میلیارد تومان پیش بینی می کنیم. در واقع این عدد می تواند حتی به پیش بینی های ما هم برسد. همچنین پیش بینی می کنیم که 4000 میلیارد تومان اعدادی است که به مشترکان داده می شود، نکته اصلی این است که نه تنها برای شما رایگان خواهد بود، بلکه بسیاری از کسانی که واقعاً در این لیست قرار گرفته اند. این طرح برای چندین دوره رایگان نیز خواهد بود، یعنی امکان دارد حتی تا 6 ماه در 7 یا 8 ماه آینده با توجه به مدیریت مصرفی که تاکنون انجام داده ام، برق آنها رایگان باشد.

  عکس جدید سرمربی تیم ملی خارج از باور است

س: دوره؟

کردی: بله برای یک دوره نه الان. مثلاً ممکن است در این چهار ماه، 2 دوره در واقع شامل سه دوره باشد. آنها به ما بدهکار خواهند بود. انشاءالله بخش خانوار تغییر ایجاد خواهد کرد. امیدواریم با لطف خداوند و همکاری مردم عزیز و ارجمند مشترکین عزیز بتوانیم این اعداد را در مناطق عادی تا 4-5 درصد و مناطق گرمسیر تا 7 درصد ثبت کنیم. مبلغ پاداشی که تا امروز ثبت شده است برخی از مشترکان ما در یک ماه تا 937 هزار تومان پاداش دریافت کردند.

سوال: در یک ماه یا بهتر بگوییم در صورتحساب دو ماهه؟

کردی: خیر، حتی برای مدت معینی امکان دارد، مثلاً تا یک و دو دهم یک تومان، سه دهم تومان امکان دارد، در واقع این قبض در مناطق گرم تکرار می شود. ارقام در واقع پاداش می گیرند اما نصف عدد قابل توجه است، شاید کسی که واقعاً پاداش 937 هزار تومانی گرفته است، کل قبض برقش در یک ماه حتی به 100 هزار تومان هم نمی رسد، یعنی تا 9 بعدی پس انداز کرده است. ماه.

س: باید خیلی کمتر از حد متوسط ​​باشد، درست است؟

کردی: بله، چون در مناطق گرمسیری ما مدل ما 3000 است.

سوال: در غیر این صورت ما قبلاً قبض 100000 تومانی را پرداخت می کنیم.

کردی: نه ببین تو مناطق گرمسیری ما خودت خوب میدونی که شرایط خاصی داره عزیزان بالاخره الگوشون باید نسبت به مناطق خیلی گرمسیری متفاوت باشه غیر گرمسیری 4 تا 5 درصد.

دیدگاهتان را بنویسید