8 روستای شهرستان کمیجان از آب شرب سالم و پایدار بهرمند خواهند شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی :

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از پیشرفت 80 درصدی مجتمع آبرسانی فخر الدین عراقی و بهره‌مندی بیش از 1100 نفر از مشترکین در روستا های شهرستان کمیجان از آب شرب سالم و پایدار در آینده‌ای نزدیک خبر داد.


به گزارش خبرگزاری موج مرکزی، حشمت اله عباسی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با اعلام این خبر اظهار داشت: با بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی فخر الدین عراقی در شهرستان کمیجان 8  روستا با یک هزار و 100 نفر از آب شرب سالم و پایدار بهرمند خواهند شد.

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با اشاره به ساخت یک باب ایستگاه پمپاژ و  اجرای 30 کیلومتر اصلاح و توسعه خط انتقال آب در این پروژه تصریح کرد: ساخت یک باب مخزن ذخیره آب با ظرفیت 500 متر مکعب، حفر و تجهیز دو حلقه چاه آب با مجموع آب‌دهی 40 لیتر در ثانیه  و اجرای 7.5  کیلومتر خط انتقال آب از دیگر اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح در حال انجام است.

وی اعتبار این پروژه را 660 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : طرح‌های مختلفی برای تامین پایدار آب در شهرها و روستاهای استان مرکزی در دست اجراست که با جذب به موقع اعتبارات اماده بهره برداری خواهند شد.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید